ЄС не вводитиме санкції проти України

ЄС не вводитиме санкції проти України

ЄС не вводитиме санкції проти України

Україна для ЄС - найважливіший партнер у межах європейського партнерства.

Європейський Союз не збирається вводити санкції щодо України.

Про це сказав керуючий директор департаменту Євросоюзу у справах Східного партнерства Мирослав Лайчак, коментуючи думку про те, що деякі країни вже говорять про введення санкцій щодо України.

"Я не хочу навіть замислюватись про це, адже у нас якість відносин з Україною набагато вища і ми про санкції не говоримо і не хочемо думати. Для нас Україна - найважливіший партнер у межах європейського партнерства, держава, з якою ми далі від усіх просунулись у підготовці угоди про асоціацію та про зону вільної торгівлі, держава, яка є головуючою у Раді Європи. Наші очікування від України на зовсім іншому рівні", - зазначив Лайчак.

Також він повідомив, що Євросоюз зацікавлений в підписанні угоди про політичну асоціацію з Україною і дуже серйозно ставиться до цього документа.

"Ми виконуємо свої обіцянки, ми не вносимо додаткових умов та не відступаємо від того, що обіцяли. За змістом, наша позиція сьогодні така ж, якою і була на початку переговорів", - зазначив Лайчак.

Також він наголосив, що найголовніше – це якість документа. "Ми не намагаємось зосередитись на тому чи іншому місяці, а прагнемо створити гарний документ, який буде влаштовувати обидві сторони. Переговори йдуть вже дуже довго практично 4 роки", - підкреслив він.

Лайчак зауважив, що хотів би, щоб окрім частини угоди про ЗВТ була остаточно узгоджена і політична складова про асоціацію України з ЄС.

Читайте також:

Прийнявши Україну, Євросоюз може нарватися на Росію

Вільна торгівля України з ЄС унеможливить вступ у Митний союз

Колесніченко: опозиція очікувала на кабанчика, а не отримала навіть порося

ЄС дав зрозуміти, що для асоціації потрібно звільнити Тимошенко

Повʼязані теми:

Наступна публікація