У Львові на відкритті стадіону освистали ролик з Януковичем (відео)

У ролику розповідається про невдачі попередньої влади в будівництві стадіону і значну роль приходу до влади Віктора Януковича в успішному завершенні "Арени-Львів".

Під час відкриття євростадіону "Арена Львів" глядачам продемонстрували відео-ролик про те, який вклад зробила влада у завершення будівництва стадіону.

Коли у ролику почали демонструвати президента Віктора Януковича, глядачі почали свистіти, поки ролик не закінчився.

Як повідомляється, ролик запустили після хореографічного виступу на стадіоні. В ньому, зокрема, розповідається про невдачі попередньої влади в будівництві стадіону і значну роль приходу до влади Віктора Януковича в успішному завершенні "Арени-Львів".

У прес-службі Львівської облдержадміністрації стверджують, що ОДА не причетна до до цього ролика.

Нагадаємо також, перед відкриттям спортивної арени біля VIP-входу співробітники львівської міліції затримали двох напівоголених активісток жіночого руху FEMEN. На тілах дівчат було написано "Fucking Euro".

Раніше "Комітет опору диктатурі" під час перебування Януковича у Львові поширював листівки, де закликав жителів міста "не лякати владу", вона і так боїться". "Під час відкриття нової спортивної арени продемонструй своє ставлення до нинішньої влади: не висвистуй владу, не підвищуй голос, не тупай ногами", - було сказано у листівці.

Зазначимо, перший матч на "Арені Львів" зіграють 15 листопада збірні України та Австрії. Матчі Євро-2012 відбудуться на стадіоні 9, 13 та 17 червня 2012 року.

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович прийняв рішення не відкривати спортивну арену у Львові. Як повідомила його прес-секретар Дарина Чепак, "президент стадіон проінспектував. Серцем він буде зі львів'янами, але у графіку його поїздок на суботу Львів не значиться", пише "Сегодня".

Читайте також:

Янукович вирішив не відкривати "Арену Львів"

Оголені FEMEN не пускали VIPів на відкриття "Арени Львів"

Янукович переконаний, що відкриття "Арени Львів" запам'ятають всі

Найцікавіші факти про будівництво "Арени Львів"

Анастейша у Львові заспівала "Несе Галя воду"

Повʼязані теми:

Наступна публікація