У Франції відкрився перший в світі інтернет-ярмарок

У Франції відкрився перший в світі інтернет-ярмарок

У Франції відкрився перший в світі інтернет-ярмарок

Якщо набридне бродити по віртуальних павільйонах, то можна завітати до концертного залу та поспілкуватися з музикантами в режимі онлайн.

У субботу, 29 жовтня, у Франції відкрився перша в світі інтернет-ярмарок.

Новий сайт у всесвітній мережі пропонує своїм відвідувачам прогулятися по віртуальній експозиції, що представляє продукцію понад 120 французьких компаній.

"Наша задача полягала в тому, щоб створити інтернет-сторінку, на якій були б представлені товари дрібних і середніх підприємців. Проект був названий ярмарком", - розповів Крістоф Мініе, представник Aerial Conseil - невеликої фірми з французького міста Нант, яка займалася розробкою сайту.

Перш ніж робити покупки, необхідно пройти процедуру реєстрації. Після цього відвідувач інтернет-базару потрапляє до віртуального виставкового центру. Перед ним знаходяться кілька павільйонів: Меблі, Спортивні товари, Гастрономія, Косметика та Послуги. Кожен з них розділений на п'ять секцій за типом запропонованої продукції. Так, наприклад, в павільйоні Послуги можна вибрати компанії, що займаються готельним бізнесом, або спеціалізуються на організації подорожей.

Усі фірми мають власні віртуальні стенди. На них представлені відеоогляди товарів, відгуки покупців, рекламні брошури. Тут же можна і замовити вподобану річ. Причому продавець, як і на звичному базарі, пропонуватиме вам знижку. Якщо набридне бродити по павільйонах, до послуг відвідувачів - віртуальний концертний зал: глядачі можуть вибирати відеозаписи концертів і поспілкуватися з музикантами в режимі онлайн через соціальну мережу Facebook.

На розробку інтернет-ярмарку Aerial Conseil витратила близько 100 тисяч євро. Оренда стенду на ній обійдеться продавцю в 600-1200 євро. Віртуальний базар буде відкритий для відвідувачів до 20 листопада цього року.

Читайте також:

У Франції відкрили кулеподібний готель

Google дозволить нишпорити по магазинах і будівлям

Франція стала лідером Європи за кількістю мільйонерів

Facebook збирає досьє на тих, хто ще не зареєстрований

Повʼязані теми:

Наступна публікація