Франція стала лідером Європи за кількістю мільйонерів

Франція стала лідером Європи за кількістю мільйонерів

Франція стала лідером Європи за кількістю мільйонерів / Фото: thinkstockphotos.com

У Франції проживає 2,6 млн доларових мільйонерів. Це на мільйон більше, ніж у Великобританії (1,6 млн), і на 2 млн більше, ніж у Швейцарії (622 тис.).

Франція випереджає інші країни Європи за кількістю мільйонерів. Такий висновок робить у своєму щорічному дослідженні швейцарський банк Credit Suisse. Це дослідження присвячене обсягом світового багатства.

Згідно зі звітом, Франція нараховує 2,6 млн доларових мільйонерів. Це на мільйон більше, ніж у Великобританії (1,6 млн), і на 2 млн більше, ніж у Швейцарії (622 тис.).

Credit Suisse, правда, зазначає, що Німеччина і Великобританія лідирують за кількістю мільйонерів, які мають статки більші за 100 млн доларів.

Швейцарський банк зазначає, що середні статки французької сім'ї (фінансові кошти, нерухомість) становлять приблизно 90 тис. доларів. Дві третини багатства французів припадає на нерухомість.

За минулий рік обсяг світового багатства виріс на 18,4% за рахунок бурхливого розвитку ПАР, Індії, Австралії, Чилі і Сингапуру. За останні 11 років це багатство виросло на 67% в доларовому обчисленні.

Нагадаємо, за даними Державної податкової служби, за підсумками 2010 року в Україні офіційно зареєстровано 7 тис. 311 осіб із доходом вище за 1 млн грн. Порівняно з минулим роком їхня кількість зросла на 18%.

У рейтингу сотні найбагатших українців шостий рік поспіль першу стрічку списку займає донецький підприємець Рінат Ахметов. Його активи за рік подорожчали на 7,8 мільярдів доларів - з 17,8 до 25,6 млрд дол.

Читайте також:

В Україні мільйонерів вдвічі більше, ніж звітує податкова

В Україні нарахували більше 7 тисяч мільйонерів

Азія вперше обігнала Європу за кількістю мільйонерів

На Донбасі у півтора рази побільшало мільйонерів

Повʼязані теми:

Наступна публікація