Азія вперше обігнала Європу за кількістю мільйонерів

Кількість людей з "інвестованими активами" на суму більше 1 млн доларів виросла в Азії на 9,7% за минулий рік у порівнянні зі зростанням на 6,3% людей в Європі.

Кількість мільйонерів в Азії вперше перевищила кількість мільйонерів у Європі, так як економічне зростання країн, що розвиваються, інтенсивніше, ніж розвинених, пише The Telegraph з посиланням на дослідження Merrill Lynch Wealth Management.

Згідно з дослідженням, кількість людей з "інвестованими активами" на суму більше 1 млн доларів виросла на 9,7% до 3,3 млн в Азії за минулий рік у порівнянні зі зростанням на 6,3% до 3,1 млн людей в Європі.

Більше половини мільйонерів світу живуть в Америці, Японії та Німеччини, однак країни, що розвиваються, наздоганяють лідерів, заявляє аналітик Capgemini Consulting.

За його словами, концентрація високозабезпечених осіб серед цих країн буде продовжувати знижуватися, якщо їх кількість у країнах, що розвиваються, продовжуватиме зростати швидше, ніж у розвинених.

У найближчі роки, за прогнозами експертів, азіатські країни обженуть і США.

В Азіатсько-Тихоокеанському регіоні за рахунок швидкозростаючих Китаю та Індії кількість мільйонерів зросла на 10% - до 3,3 млн чоловік. У Північній Америці проживає 3,4 млн мільйонерів, тоді як в Європі - 3,1 млн осіб.

За підсумками 2010 року сукупний статок найбагатших людей Азії зріс на 12% - до 10,8 трлн дол, у той час як у США та Канаді цей показник виріс на 9% - до 11,6 трлн дол.

На сьогоднішній день більше половини мільйонерів в світі і досі мешкає в США, Японії та Німеччині.

Зазначимо, що в Україні мільйонерів також стає все більше. Так, кількість мільйонерів за 2010 рік у Києві перевалила за півтисячі. Станом на 1 червня задекларували доходи в розмірі понад 1 млн грн. 684 людини.

Читайте також:

У Китаї нарахували мільйон мільйонерів

Китайський бізнесмен купив собі песика за 1,6 мільйона доларів

В Україні вже нарахували понад тисячу мільйонерів

Найбагатші люди світу за версією Forbes

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: