В Україні нарахували більше 7 тисяч мільйонерів

Найбільше мільйонерів в Україні зафіксовано у Київській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

В Україні більше як 7,3 тисячі осіб задекларували за 2010 рік дохід, який перевищує 1 мільйон гривень, повідомив заступник голови Державної податкової служби України Олександр Клименко.

"Найбільшу кількість мільйонерів, за підсумками кампанії декларування, зафіксовано у Києві (894 особи), Дніпропетровській (681) та Донецькій (524) областях. Загалом по Україні дохід понад 1 млн грн за 2010 рік задекларували 7311 громадян", - зазначив заступник голови ДПСУ.

Крім того він додав, що значна частка отриманого доходу припадає на інвестиційний прибуток від здійснення платниками податку операцій з цінними паперами та корпоративними правами, операцій купівлі-продажу нерухомого майна, а також отримання іноземних доходів.

"Ми маємо суттєвий приріст мільйонерів за результатами декларування. Минулого року їх було 6155 осіб", - додав Клименко.

Нагадаємо, у рейтингу сотні найбагатших українців шостий рік поспіль першу стрічку списку займає донецький підприємець Рінат Ахметов. Його активи за рік подорожчали на 7,8 мільярдів доларів - з 17,8 до 25,6 млрд дол.

Читайте також:

На Донбасі у півтора рази побільшало мільйонерів

Ахметов шостий рік поспіль очолив рейтинг найбагатших українців

В Україні нарахували більше 6660 офіційних мільйонерів

Forbes оприлюднив список 100 найбагатших українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: