Генпрокуратура допитала міністра юстиції уряду Тимошенко

Микола Оніщук дав свідчення Генеральній прокуратурі у порушеній проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко справі.

Колишній міністр юстиції Микола Оніщук дав показання Генеральній прокуратурі у порушеній проти колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко кримінальній справі про нецільове використання коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у рамках Кіотського протоколу.

Також Оніщук повідомив, що дав показання у справі, порушеній ГПУ за фактом закупівлі 1 тис. автомобілів швидкої допомоги в кредит під державні гарантії, надані Кабіміном Тимошенко, однак не повідомив дату дачі показань у цих справах.

"У справі стосовно Кіотського протоколу й у справі, як ви сказали, "швидких" мене було допитано слідством як свідка, як члена уряду. Міністерство юстиції є органом, яке за кожним проектом акту уряду надає, відповідно до регламенту діяльності Кабінету міністрів, висновок юридичної експертизи", - сказав він.

Водночас Оніщук повідомив, що не давав показання у порушеній Генпрокуратурою 22 грудня 2010 року кримінальній справі проти колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука за підозрою в перевищенні службових повноважень.

Як повідомлялось, 17 січня Генпрокуратура поновила досудове слідство у справі Тимошенко.

31 грудня екс-прем'єр заявила про завершення Генпрокуратурою досудового слідства у справі проти неї.

24 грудня Тимошенко заявила про висунення їй Генпрокуратурою обвинувачення в нанесенні збитків державі на 960 тис. гривень, які уряд сплатив Національному банку за конвертацію євро, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів, для направлення коштів на виплату пенсій.

Читайте також:

Проти особистого пілота Тимошенко порушили справу

Янукович в ефірі CNN побажав Тимошенко виправдання у суді

Тимошенко відповіла КРУ: не я витрачала державні гроші на конкурси краси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: