Геї відкрили у Києві та Донецьку власну церкву

На противагу традиційним християнським церквам, де вважають, що бути геєм - гріх, гомосексуалісти відкрили власну ЛГБТ-церкву.

Українські геї відкрили у Києві та Донецьку власні церкви. Вони називають себе церквою християн - ЛГБТ, тобто геїв, лесбіянок, бісексуалів і транссексуалів.

У січні вони навіть зареєструвалися в Мін'юсті – щоправда, не як церква, а як громадська організація "Центр Святого сотника Корнилія". На зібрання у столиці приходять 10-15 людей, у Донецьку - до тридцяти. Постійного приміщення у віруючих поки немає, тому служби проходять на природі чи вдома у прихожан.

Донецький священик-гей Роман Зуєв переконаний, що ЛГБТ - церква з'явилася через те, що в традиційних християнських церквах їх дискримінують і вважають, що бути геєм - гріх. "Проте це спотворення", - пояснює священик, додаючи, що в Біблії немає нічого проти геїв.

Владика Євстратій Зоря, спікер Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦКП), називає церкви геїв - християн "спробою людей знайти компроміс з власною совістю". Твердження Зуєва і його співтоваришів про те, що гомосексуальними вони народилися, а на те є задум Божий, Зоря називає "оголошенням своїх гріхів чеснотами".

Традиційні християнські громади, як і основні світові релігії, не схвалюють одностатеві стосунки, не вірять у вроджену природу гомосексуальності. Не засуджують геїв тільки буддисти.

Але ЛГБТ-паства впевнена, що має право на існування на землі. Один з присутніх на донецькій службі, веб-дизайнер Антон, готується обвінчатися зі своїм партнером. Для проведення церемонії в Донецьк у червні спеціально приїде священик з Церкви Метрополітен Комм'юті (Metropolitan Community Churches) у США, яка позитивно ставиться до ідеї геїв-християн.

Читайте також:

Геї впевнені, що в Україні їх починають любити

Геям та українкам старше 54 років заборонять заводити дітей

Американський чиновник закликав усіх "п*дарів" покінчити із собою

Уряд заборонив геям і лесбіянкам змінювати стать

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: