Лідер НУ-НС звинуватив Ющенка у боягузтві

За словами лідера фракції НУ-НС Миколи Мартиненка, Ющенко "скоро буде ховатися за парканами своїх будинків. Під час свого президентства він багато їх набудував".

Екс-президент Віктор Ющенко не прийшов до пам'ятника Тарасу Шевченку на мітинг опозиції, тому що він боїться. Про це заявив лідер франкції НУ-НС Микола Мартиненко.

"Він скоро буде ховатися за парканами своїх будинків. Під час свого президентства він багато їх набудував", - зазначив депутат.

Мартиненко наголосив, що після помаранчевої революції була можливість об'єднатися.

"Але Віктор Андрійович почав насолоджуватися владою. Він поставив шлагбаум, не ходив до парламенту, жодного разу не цікавився його життям, він навіть не зустрічався зі своєю партією", - сказав депутат.

Він зазначив, що раніше не казав цього, тому що про це було соромно говорити. "Я думав, що він змінить свою точку зору, він зрозуміє, що влада - це не насолодження, а дуже багато обов'язків і кропітка щоденна робота", - сказав Мартиненко.

Депутат зазначив, Ющенко, будучи президентом, користувався владою заради особистих інтересів і амбіцій. Тому згідно останньої соціології, є лідером антирейтингу.

Читайте також:

Турчинов розповів, як Ющенко змінив свої свідчення

Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

Ющенко: Тимошенко-президент привела б Україну до катастрофи

НУ-НС: Ющенко має відповідати безпосередньо за газові контракти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: