Горбаль не піде у відставку

Губернатор Львіщини Василь Горбаль заявив, що висловлення йому недовіри з боку обласної ради не внесло жодних змін у графік і лише "зіпсувало половину дня".

Губернатор Львівщини Василь Горбаль не планує йти у відставку у зв'язку з рішенням Львівської облради про висловлення йому недовіри.

"Сьогоднішнє рішення жодним чином не може означати відставку мене як чільника області. Жодних змін у робочий графік Львівської облдержадміністрації це рішення не внесло і не внесе. Єдине, що зіпсувало половину дня. От і все", - заявив він після оприлюднення результатів відповідного голосування.

"Напевно, воно тільки консолідує зусилля ЛОДА щодо наведення порядку у Львівській області, порядку як в економічному плані, так і з точки зору боротьби з корупцією та тими речами, які виявлено при перегляді тих чи інших районних рад та обласної ради", – наголосив Горбаль.

Він зауважив, що у голови Львівської облради Мирослава Сеника завтра є можливість передати рішення про недовіру голові ЛОДА прямо в руки президентові Віктору Януковичу під час засідання Ради регіонів.

"Це абсолютне право голови облради", - додав Горбаль.

Як повідомлялося, 8 вересня депутати Львівської облради висловили недовіру губернатору-"регіоналу" Василю Горбалю. Рішення було ухвалене шляхом таємного голосування, 66 депутатів віддали свої голоси "за".

Читайте також:

Депутати Львівщини висловили недовіру губернатору-регіоналу

Тягнибок: досить підлизувати задницю теперішній владі

Львівська облрада відмовилася відправити у відставку Горбаля

Горбаль очолив Львівську область

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: