Хакери атакували сайт Київського патріархату

У Київському патріархаті підозрюють, що атака пов'язана із статтею про "невдалий" візит патріарха Кирила у Чернівецьку область.

Сьогодні приблизно з 11 години ранку офіційний сайт УПЦ Київського патріархату "Церква.info" став недоступним для користувачів через хакерську атаку.

Про це повідомляє прес-центр Київської патріархії. І досі замість сторінок сайту можна бачити лише службове повідомлення серверу провайдера.

"Провайдер закрив доступ до сайту та надіслав повідомлення з поясненням причини: сайт було зламано, – повідомив голова інформаційного управління УПЦ КП єпископ Євстратій (Зоря).

Він зазначив, що відповідно до регламенту провайдера для підтримання безпеки користувачів у разі виявлення спроби шкідницького доступу до сайту він блокується.

"Тобто ми маємо справу з цілеспрямованою атакою і це підтверджується провайдером. Це не DDoS-атака, це саме спроба зламу", - наголосив єпископ Євстратій (Зоря).

Коментуючи можливі причини хакерського нападу на сайт, речник Київського патріархату припустив, що це пов'язано з критичними публікаціями щодо діяльності Московського патріарха Кирила.

За словами єпископа, сайт перестав працювати після того, як було опубліковано статтю С. Сидоренка єпископ Євстратій (Зоря) "Сигнал для Патріарха Кирила".

"Можливо це лише збіг. Але якщо міркувати за принципом "кому вигідно?", то можна припустити, що поява критичної статті на фоні роздратування з приводу не зовсім вдалого візиту на Буковину могла наших опонентів спонукати до хакерської атаки", – зазначив єпископ Євстратій.

Він також нагадав, що раніше вже застосовувалися заходи для блокування чи знищення неугодних Московській патріархії сайтів.

"Згадаймо, що під час роботи Помісного собору РПЦ та виборів патріарха Кирила не працював сайт "Портал-Credo.ru". Не здивуюся, якщо атака на наш сайт була здійснена тими ж силами", – сказав єпископ Євстратій (Зоря).

Читайте також:

Патріарх Філарет і автокефальна церква домовляються про об'єднання

Філарет: митрополит Володимир довів патріарха Кирила до інфаркту

Філарет підтримав Януковича у газовій війні з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: