Хара: майно профспілок подарують олігархам

Голова Федерації профспілок України Василь Хара вважає, що ГПУ виконує замовлення близьких до влади олігархів, порушуючи кримінальні справи проти керівництва ФПУ.

Голова ФПУ Василь Хара заявив, що кримінальні справи проти керівництва федерації профспілок є замовленням олігархів, близьких до влади, щоб відібрати майно ФПУ.

Про це Хара повідомив, коментуючи інформацію Генпрокуратури про незаконне відчуження федерацією державного майна.

"Те, що говорить вже третій поспіль заступник генерального прокурора, - це брехня і фальсифікація. Всі надумані кримінальні справи - вони при потраплянні до суду розсипаються", - заявив Хара.

За його словами, півроку тому "генеральний прокурор, його заступники, сотні прокурорів на всій території України оголосили війну проти федерації, проти її голови".

Водночас Хара зазначив, що за півроку наглядове відомство не знайшло доказів порушень законів у роботі ФПУ.

При цьому Хара заявив, що "Генеральна прокуратура виконує замовлення олігархів, близьких до влади, для того, щоб відібрати власність ФПУ і подарувати цим самим олігархам".

Водночас він відмовився називати їх прізвища.

"Я можу тільки здогадуватися, не можу назвати, тому що я їх за руку не зловив", - сказав голова ФПУ, додавши, що ці люди "дуже близькі до найвищих погонів".

Нагадаємо, у кінці серпня правоохоронні органи у Федерації профспілок України вилучили документи, що стосуються її фінансово-господарської діяльності. Пізніше Федерація профспілок України (ФПУ), яку очолює регіонал Василь Хара, подала в суд позов про спростування даних, наведених генпрокурором України Віктором Пшонкою.

Читайте також:

Генпрокуратура звинуватила Хару у розбазарюванні майна профспілок

Профспілки вимагають підвищити мінімальну зарплату до 3900 гривень

Податкова вилучила у Федерації профспілок Україні фінансові звіти

Регіонал подав позов до суду на Пшонку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: