Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українських в'язнів б'ють не лише масово, а й системно

Довести справу про катування ув'язнених до суду в Україні так само важко, як і поскаржитися з-за ґрат.

В Україні за рік правозахисники зафіксували 1200 скарг в'язнів на знущання над ними. Це неофіційний мінімум. Правовий хід матимуть від сили три – чотири справи. А українська міліція прозвітувала, що лише раз за поточний рік правоохоронець використав недозволені методи слідства або просто побив людину.

За статистикою вітчизняних правоохоронців, британська поліція порушує права людини частіше за українську. Хоча самі в'язні свідчать - б'ють і під час слідства і після.

Б'ють не лише масово, кажуть правозахисники. Останнім часом це відбувається ще і якось системно. "Є припущення що це пов'язано з європейською перевіркою із запобігання катувань", - зазначає голова правління Української Гельсінської спілки з прав людини Андрій Бущенко.

Довести справу про катування до суду так само важко, як і поскаржитися з-за ґрат. Ув'язнені стверджують, що розмови прослуховуються. І навіть скарги до Європейського суду не допоможуть.

Так, на початку червня Верховний суд України відклав розгляд чергової справи про довічно-засудженого за вибитими свідченнями. Раніше Європейський суд визнав Україну винною в цій справі.

Про катування українських в'язнів та спроби відновити справделивість дивіться у відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

Над в'язнями вінницького СІЗО влаштували масову розправу

Українська міліція за 9 місяців закатувала трьох людей

Британських поліцейських звинувачують у тортурах

Американські військові травили собаками афганських ув'язнених

ВідеоУв'язнені скаржаться на знущання міліції

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції