Кирило приїхав на Буковину під наглядом тисячі охоронців

Патріарх Кирило приїхав до Чернівців, де у неділю візьме участь в освяченні Свято-Троїцького собору Свято-Вознесенського монастиря.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирило в суботу, 1 жовтея, прибув до міста Чернівці, що на заході Україні.

"Це дуже особливе місце, пов'язане з дуже непростою історією, але відзначене на диво стійким стоянням людей за віру православну", – сказав Кирило.

Як підкреслив він, саме завдяки православній вірі "в народі розвинулася особлива сила духу, і ми знаємо, що всі історичні перипетії люди переживали і перемагали саме тому, що ґрунтувалися на вірі православній".

Предстоятель побажав жителям Буковини "сходити від сили до сили, долаючи труднощі і облаштовуючи своє життя в першу чергу за законами Христовими".

Сьогодні він відвідає єпархіальне управління і здійснить всенічне бдіння у Свято-Духовому кафедральному соборі Чернівців.

Більше 1 тисячі співробітників Міністерства внутрішніх справ (МВС) будуть задіяні в охороні правопорядку під час візиту патріарха московського і всієї Русі Кирила до Чернівецької області 2 жовтня.

У неділю патріарх Кирило здійснить освячення Троїцького собору Вознесенського Банченського чоловічого монастиря та Божественну літургію, а також візьме участь у відкритті будинку дітей-інвалідів при обителі. Того ж дня він повернеться до Москви.

Чернігівська єпархія була заснована в 1941 році. Зараз вона нараховує 382 приходів, 338 представників духовенства.

Читайте також:

У Чернівцях подадуть до суду через білборди патріарха Кирила

Афганці уже погрожують патріарху Кирилу через пільги

Хлопець на інвалідному візку прорвався до патріарха Кирила

Афганці уже погрожують патріарху Кирилу через пільги

ВідеоКирило приїхав на Буковину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: