Киянам відкрили "гарячу" лінію для скарг на погані дороги

У столиці з'явилася "гаряча" лінія для скарг на поганий стан доріг. "Київавтодор" пообіцяв миттєво реагувати і полагодити усі дороги до травня.

"Київавтодор" звернувся до мешканців столиці з проханням повідомляти про проблемні ділянки на дорогах. Для цього було відкрито "гарячу" лінію 284-74-19.

Після повідомлення "проблемні" вулиці включать у поточний ремонтний план і до 9 травня обов'язково все виправлять. А якщо територія аварійно-небезпечна і загрожує життю і здоров'ю киян, ями, як запевняє голова "Київавтодору" Георгій Глінський, залатають сьогодні-завтра.

"У холодну погоду ремонт проводиться з допомогою холодного асфальтобетону. У цьому році ситуація набагато краще, ніж у минулому. Можна сказати, що за зиму дороги не сильно зруйнувалися. Тим більше ми дуже рано почали реагувати на проблемні ділянки. Як тільки сніг розтопився, ми не давали розповзатися ямам", - розповів керівник "Київавтодору" Георгій Глинський.

Найбільш проблемними залишаються околиці - деякі ділянки Святошинського, Дарницького та Дніпровського районів. Там "Київавтодор" планує провести ремонт найближчим часом, не чекаючи постійного тепла. У цьому році ремонт доріг буде масштабнішим. Через Євро-2012 роботи будуть проводитися з квітня по листопад майже на всіх головних дорогах. Найменше вулиць відремонтують у Солом'янському та Подільському районах, де стан доріг вважається найкращим у місті. А найдовші ремонти – у Шевченківському. Основні роботи обіцяють проводити вночі, але одну смугу будуть перекривати і вдень.

Читайте також:

Влітку центр Києва перетвориться на великий затор

Влада вирішила встановити в будинках Києва вісім тисяч нових ліфтів

Автопарк Азарова обійдеться українцям майже у два мільйони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: