Кияни відвоювали Пейзажку з димовими шашками

Дата публікації
Перегляди
3574
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кияни відвоювали Пейзажку з димовими шашками

Фото: russos.livejournal.com

МЗС не змогло протистояти натиску обурених киян та відмовилося від забудови "скверу з котами".

МЗС не буде забудовувати "сквер з котами"
Міністерство закордонних справ, що є власником ділянки у Києві, де розташована Пейзажна алея, від планів будувати тут вже відмовилося. Про це повідомив офіційний представник МЗС Олег Волошин.

"Ми відмовляємось від будівництва дому на цій ділянці. Це гарантовано, залізобетонно. Тому що ніхто з нормальних людей не стане зазіхати на те, що стало улюбленим місцем усіх киян", - передає ТСН слова Волошина.

Натомість дипломати просять київську владу виділити їм іншу ділянку під службове житло. Тоді пейзажні коти із зайцями матимуть шанс вижити.

Мальовниче місце в самому серці Києва у суботу, 17 березня, рятували політичними прапорами, саджанцями дерев, піснями й танцями та гучними скандуваннями.

Окрім голови КМДА Олександра Попова, який висадив деревце, до скверу прийшли прості кияни і громадські активісти, дорослі з дітьми та онуками. Циганський бенд протестував творчо - з піснями.

Проте мирний характер зібрання на Пейзажці влаштовував не всіх. Із натовпу молодиків, що ховали обличчя, спочатку кинули димову шашку. А потім просто на очах міліції намагалися влаштували завісу. Затримувати порушників спокою правоохоронці не намагалися.

"Воно не шкідливе. Це дитяча піротехніка", - пояснили міліціонери.

Мітинг на підтримку Пейзажної алеї

Мітинг на підтримку Пейзажної алеї

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3574
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація