Київське метро розкрило таємниці підземелля

Дата публікації
Перегляди
6337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київське метро розкрило таємниці підземелля

Київське метро пустило всіх охочих у самі потаємні кімнати підземки / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

На екскурсії метрополітеном Києва показали кімнату відеоспостереження та розповіли, як студенти дурять турнікети і наглядачів.

Київський метрополітен у п'ятницю, 30 березня, влаштував день відчинених дверей для всіх охочих, повідомляє ТСН.

Люди змогли зазирнути у всі щілини підземки і поспілкуватися з її працівниками. Захід отримав популярність - вільних місць у групах не лишилося.

Екскурсантів майже дві години водили самими потаємними кімнатами підземки. По той бік ескалатора розповідали про його характеристики: швидкість 75 сантиметрів за секунду, кут підйому 30 градусів і безліч зламаних підборів.

Керівник ескалаторної служби Микола М'ягкий зізнався, що підбори стали великою проблемою. "Особливо, як шпильки попадуть між східцями - витягти не можна", - нарікає М'ягкий.

Найбільш ретельно прихована від сторонніх очей - кімната з апаратурою відеоспостереження. Завдяки зображенням з 16 камер, які виводяться на монітори, вся станція - мов на долоні.

За допомогою відеокамер доводилося навіть злочинців ловити, хоча в більшості спостерігають за іншим.

Як розповіла чергова поста телекерування Вікторія Стопак, молоді люди і співають, і танцюють на ескалаторі. "Буває, роблять різні цікаві речі... Цілуються? - Цілуються, обіймаються", - повідомила чергова.

Одним з найважливіших об'єктів метро є схема руху потягів у межах однієї станції, де все відбувається за розкладом.

"Система побудована таким чином, що ні в якому разі машиніст не перевищить швидкість. Якщо він не послухався, то система зупинить поїзд повністю", - пояснив керівник служби сигналізації Микола Григоренко.

Також у метро розповідали про пропускну систему підземки, яку успішно обдурюють студенти. Здавалося б, і нагляд співробітників, і турнікети, що не пропустять більше однієї особи за раз, але зайців не меншає.

"В основному це молодь, яка так сумлінно стає один за одним і проходить. Дві-три людини. Я бачила - студенти на КПІ", - розповіла робітниця метрополітену Тетяна.

Після детальних оглядин екскурсанти зробили втішні для метрополітену висновки та зазначили, що тут багато уваги приділяється техніці безпеки.

Перевірити це може кожен, адже метро відчинятиме двері щокварталу.

Таємниці столичного метрополітену

Таємниці столичного метрополітену

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6337
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація