Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київських собак убивають невідомою отрутою

Хатні тварини після прогулянок помирають у жахливих муках, шокуючи господарів.

У столиці невідомі потруїли собак. Найвірогідніше, отрута призначалася для безхатніх тварин, однак жертвами стали домашні, йдеться в сюжеті ТСН.

Щонайменше 5 собак померли, ще кілька тварин знаходяться в реанімаційних відділеннях київських ветклінік. Власники розповідають: вигулювали домашніх улюбленців в одному й тому самому сквері, а в постраждалих – однакові симптоми.

Кажуть, пси вже поверталися з прогулянки кволими, а за лічені хвилини по поверненні починалося найвахливіше. Нудота, конвульсії, галюцінації – тварини помирали в страшних муках. Усього за 30 хвилин по прогулянці хатніх собак уже можна було нести ховати.

Господарі від таких підсумків прогулянки в шоці. Дехто позбирав розкидані сквером шматки ковбаси для експертизи. Проте й без неї очевидним було, що тварин отруїли: на руках після ковбаси залишалися дивні плями яскравого помаранчевого кольору.

Що то за отрута – не беруться стверджувати навіть ветеринари, що лікують уцілилих собак. Кожна речовина діє по-своєму, кажуть фахівці, тому дошукуються відповідей методом перевірок: уводять антидоти та чекають на відповідну реакцію. Прогнози стосовно одужання постраждалих собак ветлікарі дають украй обережні.

Тим часом зоозахисники переконані: ці випадки – продовження спланованої кампанії зі знищення зграй бродячих собак напередодні Євро-2012. Тим більше, що як безхатні, так і домашні тварини гинуть у різних районах столиці за схожих обставин.

Потерпілі власники собак уже звернулися до міліції, справи порушені за статтею "жорстоке поводження з тваринами". Доки ж триває слідство, активісти захисту тварин радять вигулювати хатніх улюбленців лише на повідку та в наморднику, а також слідкувати, аби тварина нічого не з'їла з землі, що може бути отруєним.

Режиму підвищеної безпеки зоозахисники радять дотримуватися протягом ближчих 2-х місяців. Після Євро-2012, підозрюють вони, проблеми безхатніх тварин владу вже не турбуватимуть і отруєння припиняться.

ВідеоУ столичному сквері отруїлися домашні тварини

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції