У Харкові собак труять ліками від туберкульозу

Дата публікації
Перегляди
4021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Харкові собак труять ліками від туберкульозу

У Харкові бездомних собак вбивають отрутами / Фото: uralinform.ru

Зоозахисники заявляють, що рахунок вбитих дворняг йде на десятки

У Харкові бездомних собак вбивають отрутами. За словами захисників тварин, приманки для собак напхані пігулками ліків ізоніазиду (ліки від туберкульозу). З'ївши одну таку пігулку, тварина може померти, пише "Сегодня".

"Пес може болісно вмирати мінімум 2 години. Собаці дуже важко допомогти, адже вона не підпускає до себе людей і постійно втрачає свідомість", - розповів член зоозахисного об'єднання "Разом" Олена Кравченко.

Активісти заявляють, що рахунок вбитих дворняг йде на десятки. Причому від рук отруйників страждають не тільки бездомні тварини, але й домашні вихованці.

"Нещодавно сусідська дитина 15 хвилин погуляла з двома собаками у дворі. Коли ж повернулися додому, у них пішла піна з рота і почалися судоми. Ми вкололи їм протиотруту і промили шлунок, на щастя, собаки вижили", - розповіла харків'янка Маргарита, якій вдалося врятувати псів.

Захисники тварин впевнені, що собак труять співробітники служби, які повинні займатися їх виловом.

"Я побачила машину "Чистого дому" на вул. Клочківській і вирішила простежити за ними. Зупинилася машина на вул. Новгородській. Один хлопець вийшов з машини, в руках у нього був пакет. Пішов до узбіччя, де були собаки. Почав їх підкликати і годувати чимось з пакета. Я почекала, чим закінчиться годівля, виявилося - там була отрута, адже через годину пси померли", - розповіла захисниця тварин Діна.

Натомість у компанії "Чистий дім", яка займається виловом бродячих псів, від звинувачень на свою адресу відхрещуються. "Ми відловлюємо собак: знаходимо на вулиці бездомних тварин і веземо їх в стерилізаційний центр. Ні до яких отруєнь ми відношення не маємо", - заявили у компанії.

Захисники бояться, що від отрути можуть постраждати не тільки собаки, а й діти. "У Севастополі дитина загинула через собачу отрути. У Харкові, слава Богу, подібних випадків поки не було. Але статися може всяке", - вважає член "Ліги допомоги тваринам" Тетяна Павшукова.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що у Донецьку невідомі розстрілюють собак з вікон чорного джипа.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4021
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація