У Петербурзі почалися перші арешти геїв

Дата публікації
Перегляди
1678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Петербурзі почалися перші арешти геїв

Двох людей з плакатами російська поліція визнала "мітингом" / Фото: GayRussia.Ru

Двом гей-активістам інкримінують порушення нещодавно ухваленого закону про пропаганду гомосексуалізму серед дітей.

За несанкціоновану акцію в центрі Санкт-Петербурга затримали двох активістів ЛГБТ-руху. Тепер їх можуть притягнути до відповідальності за пропаганду гомосексуалізму.

Пікет двоє молодих людей 27-ми і 29-и років проводили біля Палацу творчості юнацтва. Вони в руках тримали плакати "Гомосексуальність – це норма". Їх затримали правоохоронці, зазначивши, що "дві людини – це вже мітинг".

Наразі гей-активісти перебувають під арештом в одному з відділень поліції Санкт-Петербурга, звідки вони будуть доставлені до суду.

За пропаганду гомосексуалізму серед неповнолітніх їм загрожує штраф в розмірі 5000 рублів кожному. Крім цього, молодикам інкримінують проведення неузгодженого з владою публічного заходу і непокору законним вимогам співробітників поліції. За другим звинуваченням їм може загрожувати до 15 діб адміністративного арешту.

Нагадаємо, скандальний "закон про геїв" був ухвалений Законодавчими зборами Петербурга 29 лютого.

Документ передбачає встановлення штрафів за публічні дії, спрямовані на пропаганду гомосексуалізму, трансгендерності та педофілії серед неповнолітніх: від 5 тисяч до мільйона рублів (приблизно 1300 - 278 тисяч гривень).

Згідно із законом, під пропагандою мається на увазі "поширення загальнодоступним способом інформації, що може завдати шкоди здоров'ю, моральному та духовному розвитку неповнолітніх, у тому числі сформувати у них спотворені уявлення про соціальну рівноцінності традиційних і нетрадиційних шлюбних стосунків".

За несанкціоновану акцію в центрі Санкт-Петербурга затримали двох гей-активістів

За несанкціоновану акцію в центрі Санкт-Петербурга затримали двох гей-активістів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1678
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація