Київський ЦУМ закривають на рік

Дата публікації
Перегляди
3940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київський ЦУМ закривають на рік

ЦУМ поділять на зони, але фасад і назву обіцяють не змінювати

У центральному універмазі розпочинається масштабна реконструкція. Назву обіцяють не змінювати.

Знаменитий київський ЦУМ на Хрещатику з 1 лютого буде закрито на масштабну реконструкцію, яка може завершитися не раніше, ніж через рік.

У мерії запевнили, що після реконструкції ЦУМ залишиться універмагом і збереже свою історичну назву, просто будуть розширені торговельні площі.

"Там буде сучасний торговельний центр. Конфігурація будівлі не зміниться, як і фасад. Глобальних нововведень, по суті, не буде. Сам проект нам повністю ще не переданий, але скажу, що намічається лише перепланування всередині", - розповів газеті "Сегодня" заступник голови КМДА з архітектури і землі Михайло Кучук.

Ймовірно, після реконструкції в будівлі замість невеликих точок з'являться бутіки і окремі зони: ювелірна, зона одягу, зона їжі тощо.

Для розробки нової концепції залучили консультантів світового масштабу. Як точно виглядатиме ЦУМ і що саме там продаватимуть - покажуть наприкінці січня.

ЦУМ почали будувати в 1935 році як найбільший державний торговельний центр. В радянські часи він був найпопулярнішим магазином - тільки тут можна було придбати дефіцитні імпортні речі з Фінляндії, Німеччини, тодішньої Чехословаччини.

Нагадаємо, наприкінці 2010 року ЦУМ перейшов у власність структур, підконтрольних Ринату Ахметову. В компанії "Еста-холдинг", що входить в структуру "СКМ", вже давно виношували плани внутрішньої реконструкції універмагу. Зокрема, розглядався варіант концепції знаменитого універмагу "Херродс" в Лондоні.

Читайте також:

Ахметов продаватиме в київському ЦУМі елітні продукти, цуценят та яхти

Київ майбутнього: жити будемо у висотках, а працювати на Осокорках

Найвідоміший у Києві секонд-хенд перенесуть на Святошино і Петрівку

Торговий центр "Караван" збанкрутував

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3940
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація