ЗМІ: Коханка Черновецького працювала продавцем, а сам він 20 років зраджував дружині

Олена Савчук родом з шахтарського містечка Червоноград Львівської області. Там мати Олени Софія Жукотанська працювала в міськвиконкомі помічником голови міськради.

У зв'язку зі скандалом навколо особистого життя мера Києва Леоніда Черновецького з’являється все нова інформація про коханку київського голови. Зокрема, "Сегодня" вдалося з'ясувати деякі подробиці з життя Олени Савчук.

Жінка родом з шахтарського містечка Червоноград Львівської області. Там мати Олени Софія Жукотанська працювала в міськвиконкомі помічником голови міськради. Про батька Олени - Валерія (першого чоловіка Софії. - ред.) взагалі ніде не згадується.

Олена здобувала вищу освіту в академії у Львові, куди перебралася з матір'ю. Тут Софія Тимофіївна познайомилася зі своїм другим чоловіком Володимиром Жукотанський - вони працювали на одному підприємстві. Заради Софії чоловік пішов з сім'ї - від дружини і 8-річного сина. Софія, в свою чергу, на момент знайомства була вже кілька місяців вільна.

Потім родина перебралася до Києва. Окрім роботи в мерії, як кажуть, Олена Савчук працювала в універмазі "Україна" на посаді продавця. Журналістам підтвердили це в одному з магазинів: "Так, Олена Савчук працювала у нас тиждень. Потім звільнилася, сказавши, що їй важко стояти на ногах тижнями. Але це було давно".

У соцмережах є сторінка 13-річного сина Олени. Судячи з фото, він часто відпочиває за кордоном - в 2010 році був на Кіпрі, зупинялися в дорогому номері з особистим басейном. Ні на одному з фото немає мами, зате є спільні фото з батьком Леонідом Савчуком.

Журналісти побували в будинку на вулиці Тичини, де живе Софія Жукотанська. Сусіди кажуть, що дочка тут не частий гість. "Кажуть, що вона (Софія) хоче продати цю квартиру і перебратися ближче до доньки на Дніпровську набережну", - розповіла одна з сусідок Жукотанської. "Про сімейне життя Софії Тимофіївни в під'їзді ніхто не говорить, навіть після скандалу. Сама вона теж ні з ким це не обговорює", - зазначив консьєрж.

Аліна Айвазова
Сегодня
Аліна Айвазова
У близькому оточенні мера також обговорюють можливе розлучення.

"Через 39 років на розлучення йдуть тільки найвідчайдушніші люди. Аліна (Айвазова, дружина - ред.) занадто багато йому прощала, адже його адюльтери насправді відбуваються вже більше 20 років", - повідомив близький друг сім'ї Черновецьких.

Сам мер цього, судячи з його заяви, і не приховує. Дружина мера коментувати цю тему вчора не захотіла. "На жаль, чоловік часто давав мені привід для ревнощів. Але обговорювати я це зараз не хочу", - сказала вона.

Нескінченні романи мера обговорюють і в Церкві "Посольство Боже". Одна з парафіянок, яка довгий час знає сім'ю Черновецьких, розповіла, що мер зустрічався з якоюсь Оленою Сам-ко.

"Черновецький подарував Олені будинок, квартиру і машину. А після цього говорили, що він зустрічається з сестрою одного з відомих рестораторів, директора дуже дорогого ресторану на схилах Дніпра, Юлею. Це було перед Савчук. Але цей роман був нетривалим", - розповіла одна з парафіянок.

Нібито про велелюбність мера знали і в мерії. Там говорять про якусь масажистку, якій мер також робив дорогі подарунки. "Вона думала навіть, що він на ній одружується", - розповіла одна зі співробітниць КМДА.

Нагадаємо, нещодавно Черновецький заявив, що його стосунки з дружиною неминуче закінчаться розлученням.

У відповідь дружина Черновецького Айвазова заявила, що, якщо він кохає Олен Савчук, дасть йому розлучення, але все майно за законом треба поділити.

Читайте також:

Дружина Черновецького дасть йому розлучення, але все майно треба поділити

Черновецький розповів про дружину і коханку: я обов'язково розлучуся

Дружина Черновецького: якби не мій тато, Льоня був би алкоголіком та валявся у канаві

ВідеоЧерновецький подарував квартиру в Києві мамі своєї коханки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: