Команда ТСН отримала сім нагород премії "Телетріумф"

Дата публікації
Перегляди
2219
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Команда ТСН отримала сім нагород премії "Телетріумф"

Фото: ТСН.ua

Алла Мазур увосьме нагороджена премією "Телетріумф" та визнана найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми.

Команда Телевізійної Служби Новин каналу "1+1" здобула сім нагород найпрестижнішої телевізійної премії України "Телетріумф" та отримала рекордну кількість статуеток серед новинарів.

Телеакадеміки вчетверте визнали новини ТСН найкращою національною інформаційною програмою. А також вже четверту за рахунком статуетку здобув "ТСН.Тиждень" у номінації "Інформаційно-аналітична програма".

Найулюбленіша телеведуча країни, символ ТСН Алла Мазур увосьме нагороджена премією "Телетріумф" та визнана найкращою ведучою інформаційно-аналітичної програми. Це абсолютний рекорд за кількістю статуеток "Телетріумф" за всю історію премії.

Крім того, в номінації "Ведуча інформаційної програми" нагороду отримала ведуча вечірнього випуску ТСН Наталія Мосейчук, для якої це вже друга нагорода.

Найкращим репортажем за версією "Телетріумфу" став надихаючий цикл сюжетів спеціального кореспондента ТСН Олександра Загородного "Висота", який довів усій країні, що не існує жодних обмежень, і кожен може підкорити Говерлу. Олександр Загородний також визнаний найкращим репортером за свій сюжет "Бій у промзоні".

Масштабний проект "Музей новин", на рахунку якого вже кілька міжнародних нагород, отримав визнання і в Україні та одержав статуетку "Телетріумф" у номінації "Промокампанія 360". Проект було створено до 20-річчя Телевізійної Служби Новин.

1 січня 2017 року Телевізійна Служба Новин відсвяткувала свій 20-й ювілей в ефірі телеканалу "1+1". За цей час ТСН стала найавторитетнішою програмою новин на українському телебаченні. Згідно з результатами телевізійних вимірювань, ТСН є найпопулярнішими новинами на українському телебаченні. Загалом, за 2017 рік з основними випусками ТСН проконтактувало більше 85% українських телеглядачів (4+, Україна), що складає майже 32 мільйони.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2219
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація