Комуністи оголосили себе опозицією

Лідер КПУ Петро Симоненко вважає свою партію опозиційною, незважаючи на присутність у коаліції, та запевняє, що бореться з політичними "партіями олігархів".

Комуністична партія є справжньою політичною опозицією. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

"Опозиція - це класове поняття. Ми хочемо змінити не окремих людей і партії, а поміняти соціальний устрій. Це наша стратегічна мета", - сказав він.

"Що ж стосується Тимошенко і іже з нею, вони не хочуть змінювати лад. Вони хочуть зайняти місце Януковича і Азарова, їм не важливі інтереси трудящих, їм важливі їхні особисті інтереси та інтереси того капіталу, який вони представляють", - зазначив Симоненко.

"От у цьому сенсі КПУ - це справжня політична опозиція. Ми відстоюємо інтереси трудящих, а значить, знаходимося в конфронтації з партіями олігархів", - заявив він. За словами Симоненка, "саме всередині коаліції Компартія відстоює інтереси народу, відмінні від інтересів олігархів".

У той же час він заявив, що "демонстративний вихід із коаліції був би з боку КПУ вкрай безвідповідальним кроком по відношенню до людей". "По-перше, це посилило б протистояння в Раді, і ми знову скотилися б в минулу епоху бійок і блокування трибуни в сесійній залі", - сказав лідер Компартії.

"По-друге, якщо ми на радість і під оплески Тимошенко і Жванії, відійдемо від роботи в коаліції, то ми віддамо весь процес ухвалення рішень виключно в руки капіталістичних партій", - зазначив Симоненко.

Нагадаємо, комуністи входять до парламентської більшості разом із Партією регіонів і Блоком Литвина. Раніше представники КПУ неодноразово критикували колег по коаліції, особливо в цьому відзначився Леонід Грач.

Разом із тим, представники КПРУ не мають наміру залишати чинну парламентську коаліцію.

Читайте також:

Азаров влаштував сина Симоненка на престижну посаду

Комуністи Криму мітингували під лозунгом "Регіони обіцяли - обдурили!"

За паплюження Леніна комуністи вимагають відправляти на каменоломні

Комуністи хочуть написати новий гімн України на музику гімну УРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: