Кращими абітурієнтами ЗНО стали киянка і одеситка

Дві дівчини набрали найвищий з-поміж усіх учасників тестування бал.

Без круглих відмінників минуло ЗНО-2016. Цьогоріч жоден абітурієнт не набрав максимуму – 200 балів із трьох предметів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Двом дівчатам не вистачило зовсім трішечки. Киянка та одеситка не добрали одного бала, щоби бути круглими відмінниками. Майя Скрипник, яка навчалася в самому центрі Києва біля Адміністрації президента, отримала практично максимальну кількість балів на ЗНО. Українська – 200, історія – 200, англійська – 199. Один бал з іноземної не дотягнула через манускрипт Войнича.

На такі високі бали, зізнається, сподівалася, але особливо не готувалася. Рідна мова і література – вистачило й гімназійної бази, з історії підтягував репетитор. Ну, а англійської і без того було вісім уроків на тиждень. Що в тесті дала одну неправильну відповідь – зрозуміла ще на порозі пункту тестування. Чому допустила цю помилку? "Хвилювалася", - каже Майя.

Хвилювання завадило і Ганні. Це друга цьогорічна відмінниця із ЗНО. В одеситки 200 балів з української, 200 з німецької і 199 з англійської. "Я не сиділа над підручниками, я не фанатично до цього ставилася. Як всі готувалася", - каже вона.

Скромно пояснює свій рецепт успіху. Щоправда, щасливі батьки запевняють, що це роки наполегливої праці. "Ми просто казали – Аня треба вчитися, бо це твоє майбутнє. І Аня була слухняною дівчинкою і вчилася", - кажуть батьки.

ВідеоЦього року жоден абітурієнт не набрав максимуму балів із трьох предметів

Торік круглих відмінниць було аж дві і обидві з Ніжина. За рік у відмінниці Тетяни змін багато. Із найвищими балами із ЗНО перед нею були відчинені двері вишів усієї країни. Вона ж із Чернігівщини приїхала вчитись у Вінницю – у медичний університет. Що тут вчиться відмінниця-2015, зізнається, знають і від того не легше. "Висувають ще більші вимоги", - каже студентка.

Цьогорічні відмінниці гризти граніт науки планують в університетах Києва, але на спеціальностях, які йдуть далеко за межі нашої країни. Киянка планує опановувати міжнародні відносини, одеситка – міжнародну економіку.

Як уже повідомлялося, з 250 тисяч абітурієнтів понад 20 тисяч не змогли подолати поріг з української мови й літератури. Це майже 9% від загальної кількості учасників. Для них ЗНО завершилося вже після першого етапу.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: