Крим потерпає від нашестя сарани

Через рясні дощі червня нині в Криму спостерігається нашестя сарани.

У Криму відбувається нашестя сарани. Ососбливо страждають Севастополь, Бахчисарайський, Сакський, Совєтський, Чорноморський та Первомайський райони.

"Особливо їх багато ввечері. Під кожним ліхтарем - ціла хмара, а відкриєш вікно - летять всередину. І кожна - 6-8 см в довжину", - скаржиться вінничанка Аліна Овчаренко, яка відпочиває під Севастополем, повідомляє "Сегодня".

Експерти запевняють: курортникам боятися нічого, адже сарана не кусається, а ось посівам вона може нашкодити.

"На полях йде збирання зернових, тому їм сарана не загрожує. Інша справа - соняшник, соя, рис, овочеві і баштанні культури. Приватники можуть самі протравити сарану, а на полях ми поки не труїмо - протягом місяця її кількість від спеки скоротиться", - розповів заступник міністра аграрної політики АРК Микола Полюшкін..

За словами заступника міністра, навала сталася через рясні дощі кінця червня, адже сарана найкраще розмножується в теплу вологу погоду.

Нагадаємо, раніше Луганськ опинився в облозі сарани. Полчища комах зненацька з'явилися на вулицях міста. Прямокрилі билися у скло автівок, повзали по асфальту, ховалися в траві скверів та парків.

Також у Дніпропетровській області зафіксовано випадки враження посівів сільськогосподарських культур сараною.

Читайте також:

Сарана атакувала територію Австралії

Херсонщина потерпає від сарани

Крим страждає від атак коників (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: