Кримінальну справу про "швидкі" Тимошенко передали до суду

Через ввезення в Україну тисячі автомобілів під виглядом машин швидкої допомоги митниця не дорахувалась платежів на суму понад 9 млн грн.

Генпрокуратура направила до суду кримінальну справу про ввезення в Україну 1000 автомобілів Opel Combo під виглядом машин швидкої допомоги в часи прем’єрства Юлії Тимошенко.

Обвинувачені у справі двоє працівників Київської регіональної митниці. Досудовим слідством встановлено, що зазначені службові особи у 2009 році, допустивши службову недбалість, неправомірно провели митне оформлення 1000 типових автомобілів марки Opel Combo Adaptеd 1,4 Twinport як спеціалізованих та адаптованих для надання медичної допомоги.

Насправді, як повідомляє Генпрокуратура, транспортні засоби відрізнялися від звичайних лише наявністю двох стандартних коробок для медичного обладнання, килимками та логотипами, нанесеними на кузові з інформацією про надання медичної допомоги.

"Вказані дії призвели до того, що до державного бюджету не було донараховано митні платежі на суму понад 9 млн грн, чим спричинено тяжкі наслідки інтересам держави", - зазначили в прес-службі ГПУ.

До обвинувачених застосовано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.

Нагадаємо, Генпрокуратура звинувачує екс-прем'єра Юлію Тимошенко у нецільовому використанні бюджетних коштів. Один з епізодів стосується придбання урядом Тимошенко 1 тисячі автомобілів Opel Combo для сільських лікарень.

Читайте також:

Проти Тимошенко порушено нову кримінальну справу

Тимошенко: прокуратура перетворюється на дешеве піар-агентство

ГПУ: Тимошенко витрачала "екологічні" гроші на квіти й комп'ютери

Богословська: Я знаю, о чем мечтает Тимошенко "по Фрейду"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: