Кучма: вбивство Гонгадзе замовило ЦРУ

Колишній президент впевнений, що вбивство Гонгадзе - це міжнародна провокація, щоб скомпрометувати Україну.

Колишній президент Леонід Кучма назвав справу про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе міжнародною провокацією. Про це він сказав журналістам під час перебування у Чернігові.

"Це міжнародна провокація, щоб Україну скомпрометувати. П'ять років ні мені життя не давали, ні Україні", - сказав колишній президент.

За словами Кучми, за організацією справи зникнення журналіста стояли закордонні спецслужби, і це відомо. Він також зазначив, що володіє інформацією про участь в акціях протесту тих часів співробітників ЦРУ.

"Це оплачувалося, а за гроші все можливо", - підкреслив Кучма.Він також висловив задоволення, що у США змінився погляд на світ, і нинішній президент Барак Обама заявив про відсутність намірів транспортувати демократію у світ.

Як відомо, колишній співробітник Державної служби охорони Микола Мельниченко заявив, що оприлюднення ним у 2000 році плівок, на яких нібито були записані переговори вищих посадових осіб держави, зокрема щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, було спецоперацією з усунення від влади тодішнього президента Леоніда Кучми.

Читайте також:

Мельниченко зізнався, що його плівки були спецоперацією з усунення Кучми

Мельниченко не буде оприлюднювати записи в справі Гонгадзе

Москаль про справу Гонгадзе: Кравченко – це політичне рішення

 

ВідеоКучма про вбивство Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: