Кужель відмовилася вступати до лав Партії регіонів

Заступник голови "Сильної України" Олександра Кужель вважає для себе неприйнятним вступ до Партії регіонів.

Олександра Кужель, друга людина в "Сильній Україні" після Сергія Тігіпка, відмовилася вступати в Партію регіонів.

"Сьогодні на нараді було прийняте рішення про початок партійної дискусії. І це правда. Я для себе рішення прийняла – для мене перехід до ПР неприйнятний", - зазначила Кужель у своєму Facebook.

Політик наголосила, що для неї дуже важливо, як себе поведуть обласні партійні організації.

"Вони повинні самостійно прийняти рішення", - переконана Кужель.

У той же час один з лідерів партії "Єдиний Центр", політолог Вадим Карасьов прокоментував заяву лідера партії Віктора Балоги про можливе злиття з ПР.

На думку Карасбова, злиття Єдиного центру (ЄЦ) і Партії регіонів (ПР) можливе лише в тому випадку, якщо ПР знайде в собі сили кардинально змінити себе зсередини, пише "ЛігаБізнесІнформ".

"Будь-яке обговорення завжди доцільно. Обговорення - це і початок, і середина, і кінець будь-якого цивілізованого публічного демократичного процесу. Інша справа, що обговорювати, як, і які будуть результати. Але результат завжди починається з обговорення", - наголосив Карасьов.

За його словами, об'єднання партій передбачає зміни всередині самих партій.

"Якщо об'єднується "Сильна Україна" і Партія регіонів, то це передбачає не тільки те, що партія Сергія Тігіпка зливається з партією Віктора Януковича. Це також означає, що той, хто розчиняється, впливає на те, що розчиняють. Це означає, що буде мінятися і Партія регіонів ", - зазначив політолог.

Відповідаючи на пряме запитання, чи бачить він себе членом ПР, Карасьов сказав, що "все залежить від того, про яку Партії регіонів йде мова". "Якщо мова про нинішню ПР, то ні", - підсумував політик.

Раніше лідер "Єдиного центру" Віктор Балога заявив, що над питанням злиття його партії з Партією регіоналів "можна подумати".

Нагадаємо, в спільній заяві голів Партії регіонів та партії "Сильна Україна" Миколи Азарова і Сергія Тігіпка, щодо об’єднання двох партій ішлося про те, що громадяни, політичні і громадські організації, що прагнуть підтримати реформи президента, мають об’єднатися .

Раніше "Сильна Україна" приєдналася до Партії регіонів. Цю новину підтвердив Азаров.

Читайте також:

Балога не виключає об'єднання "Єдиного центру" з ПР

Гриценко про злиття "Сильної України" і ПР: Тігіпко купив квиток на "Титанік"

Партія Тігіпка приєднується до Партії регіонів

Рейтинг Партії регіонів за рік знизився вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: