Квасьнєвський назвав головні помилки України

Дата публікації
Перегляди
2757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Квасьнєвський назвав головні помилки України

За демократію екс-президент Польщі поставив Україні п'ятірку. За 10-бальною шкалою.

Олександр Квасьнєвський
Екс-президент Польщі Олександр Квасьнєвський вважає, що на початку формування української державності політики допустили дві істотні помилки, які зараз негативно відбиваються на ситуації в країні. Таку думку він висловив в ефірі одного із українських телеканалів.

"Перша помилка - те, що реформ не було відразу, десь 18-20 років тому... Тому тепер політична ціна, яку ви сплачуєте, вище, ніж була б тоді. Друге - ви не зробили того, що Польща зробила з самого початку, - це децентралізація держави. Ми відразу зрозуміли, що уряд у Варшаві не може управляти всім, і треба розділити всі ці повноваження", - підкреслив Квасьнєвський.

Також на запитання журналіста, як за десятибальною шкалою він може оцінити рівень демократичних стандартів у сучасній Польщі, Квасьнєвський відповів: "Сім". Україні ж екс-президент Польщі поставив п'ятірку за тією ж десятибальною шкалою.

Зазначимо, найближчим часом в Україні розпочнеться реформа місцевого самоврядування.

Про це в кінці серпня заявив президент Віктор Янукович під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

"Наша мета - децентралізація влади, поступова передача функцій з центру в регіони... Деякі функції в центрі скорочуватимуться і передаватимуться в регіони", - підкреслив глава держави.

Читайте також:

Закон про біометричні паспорти хочуть скасувати

Могильов просить 3 мільярди щороку на реформу міліції

Азаров порівняв реформи уряду з реформами Столипіна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2757
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація