Литвин на місці дитсадка побудував елітний житловий комплекс

Дитсадку не пощастило, бо знаходився він у дуже мальовничому місці.

Дружина спікера Верховної Ради Володимира Литвина - Тетяна Литвин засвітилася в одному ганебному бізнес-проекті в Криму. А саме: в селищі Ореанда під Ялтою був знищений дитячий садок, який справно працював, а на його місці побудований житловий комплекс "Ореанда плаза".

Він має три багатоповерхові будинки з рестораном, салоном краси, критим басейном 17 метрів, тренажерним залом і вертолітним майданчиком на даху.

Співвласницею комплексу є дружина голови ВР. Очевидно, не обійшлося в цій негарній історії і без голови сімейства. Адже санаторій Верховної Ради "Нижня Ореанда" подарував "Ореанда плазі" землю, пляж та повітряний простір якраз в той час, коли спікером був Володимир Литвин.

Історія почалася в далекому 2004-2005-тому році, коли у дітей Лівадії був забраний і зруйнований дитячий садочок. Але історія актуальна й досі, адже дітей в Лівадії народжується більше, а виховувати їх ніде.

Викладені факти дають більше інформації про те, ким є Литвин. Попри любов до моралізаторських промов він не відрізняється від цілої когорти посадовців в Україні, які приторговують тією державною власністю, яка знаходиться в їх управлінні. Разом з тим, на жаль, оприлюднення цього фрагменту родинного бізнесу Литвина нічого не змінить для дітей Лівадії, адже дитсадок уже зруйнований.

Нагадаємо, Голова Верховної ради Володимир Литвин задекларував в 2009 році 739 013,94 гривні доходу – на 82 тисячі більше, ніж роком раніше. Члени його сім’ї володіють земельним паєм 9,56 га, житловим будинком (елінг) на 339 квадратних метрів і садовим (дачним) будинком площею 277 квадратних метрів. В деклараціях спікера за цей період, зокрема 2008 рік, 2009 рік, немає жодної інформації, що його дружина має хоч якісь внески до статутних фондів підприємств.

Читайте також:

Литвин прибрав руки від пільг: БЮТ розблокував Раду

Байдужий Литвин спровокував чорнобильців на штурм Ради

Нардепи уже зібрали підписи про саморозпуск Ради

Регіонали з литвинівцями залишили дітей війни без доплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: