Нардепи уже зібрали підписи про саморозпуск Ради

Нардепи уже зібрали підписи про саморозпуск Ради

Нардепи від БЮТ. Ілюстрація / Фото: УНІАН

18 жовтня депутати від БЮТ зібрали підписи і сьогодні зареєструють проект постанови про саморозпуск Верховної Ради України шостого скликання.

Депутати від БЮТ зібрали підписи і вже сьогодні, 18 жовтня,  зареєструють проект постанови про саморозпуск Верховної Ради України шостого скликання. Про це заявив лідер БЮТ Іван Кириленко.

За його словами, фракція БЮТ підтримує ініціативу громадських організацій щодо розпуску Верховної Ради.

"Ми зібрали підписи і реєструємо постанову про розпуск, оскільки стара-нова Конституція практично не дає можливості зробити це швидко. Повернувши стару Конституцію, ми узаконили цю Верховну Раду і розпустити її, по суті, законних можливостей немає, тільки саморозпуск. Ми ініціюємо саморозпуск, працювати в цьому залі, який продукує те, що він продукує, ми не збираємося ", - сказав він.

Кириленко додав, що проект постанови буде зареєстрований .

Раніше бютівці заблокували трибуну парламенту, протестуючи проти відмови Партії регіонів підтримати декриміналізацію статті 365 Кримінального кодексу України, за якою була засуджена Юлія Тимошенко. БЮТ зажадав розпуску парламенту.

Після цього депутати із фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" покинули залу пленарних засідань Верховної ради.

Голова фракції Іван Кириленко, виступаючи із заявою, зазначив, що такі дії є протестом на відмову парламентських фракцій розглянути і підтримати проект постанови про скорочення строків підготовки законопроекту про декриміналізацію економічних злочинів до другого читання.

Читайте також:

Лави БЮТ у парламенті покинув ще один нардеп

Бютівці викликали Могильова "на килим" через свавілля міліції

Опозиція прагне декриміналізувати всі статті Тимошенко

Нардепи уже зібрали підписи про саморозпуск Ради

Нардепи уже зібрали підписи про саморозпуск Ради

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Наступна публікація