Луценко розповів, як йому важко в СІЗО

За словами Луценка, в нього чотири рази брали кров, його чотири рази зважували і чотири рази обстежували стетоскопом.

Екс-міністр МВС Юрій Луценко скаржиться на погані умови перебування в СІЗО. Про це він повідомив у суді, коментуючи клопотання захисту про зміну запобіжного заходу.

За словами Луценка, йому не надається достатнє лікування.

"Чотири рази в мене брали кров і чотири рази прикладали ватку. Чотири рази мене зважували, і чотири рази обстежували стетоскопом. У результаті здоров'я настільки покращилось, що наступна комісія - на заздрість Трускавцю і Баден—Бадену - написала, що мені дозволено перебувати в камері", - сказав екс-міністр.

За його словами, зараз у нього беруть кров прямо в камері, не відправляючи до медчастини. Він також зазначив, що комісія рекомендувала провести додатковий аналіз крові, а також зробити біопсію печінки.

"Я не знаю, як можна проводити такі процедури в умовах СІЗО? Яким чином це взагалі може відбутися?" – поцікавився адвокат Ігор Фомін.

Луценко зауважив, що наразі в СІЗО знаходиться 100 осіб, хворих на туберкульоз, та 100 хворих на СНІД. І, на його думку, ці дані не є остаточними.

Натомість Печерський райсуд Києва відмовився звільнити колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценко з-під арешту.

Суд не знайшов підстав для задоволення клопотання захисту колишнього міністра про зміну йому запобіжного заходу з арешту на інший, не пов'язаний з позбавленням волі.

Також суд у своєму рішенні вирішив звернути увагу керівництва Лук'янівського слідчого ізолятора Києва на проблеми Луценка зі здоров'ям і попросив забезпечити медичне обстеження екс-міністра за межами СІЗО.

Після цього адвокат Луценка Олексій Баганець заявив клопотання про негайну госпіталізацію його підзахисного в лікарню швидкої медичної допомоги, тому що СІЗО не забезпечує належного лікування екс-міністра.

Нагадаємо, 22 вересня комісія Міністерства охорони здоров'я за результатами медичного огляду Луценка визнала задовільним стан його здоров'я.

21 вересня Пенітенціарна служба заявила про відсутність необхідності лікування екс-міністра поза СІЗО.

1 вересня дружина Луценка заявила, що медики виявили в нього цироз печінки.

Читайте також:

Луценка обурили прокурори, які розголошують його діагноз

Луценко в автозаку розважав Тимошенко анекдотами про блондинок

Вища рада юстиції оцінить суддів Тимошенко і Луценка лише після вироків

Тимошенко і Луценку підбирали сусідів за інтелектом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: