Лукашенко закликає Україну приєднатися до Митного союзу

Лукашенко впевнений, що Україна не обійдеться без братів-славян.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко вважає, що Україна має приєднатися до Митного союзу.

Про це він сказав 3 грудня в Мінську на зустрічі з повноважним представником президента РФ в Приволзькому федеральному окрузі Григорієм Рапотою.

"Найголовніше, що вже сьогодні, зробивши перший крок у Митному союзі, до нас готові приєднатися й інші колишні країни Радянського Союзу. Головне для нас - Україна. І я впевнений, що є розуміння того, що без нас, без братів, вони (Україна) не обійдуться", - сказав Лукашенко.

"Підписуючи договори про Митний союз, Білорусія наполягала, щоб створення ЄЕП далеко не відтягувалося", - підкреслив він.

Лукашенко зазначив, що до середини наступного року країни навчаться ділити єдиний митний тариф, єдиний митний збір, але це навіть ще не півкрок. При цьому він вважає, що найбільшим надбанням ЄЕП стане зняття всіх обмежень у торгівлі.

"Ми могли б зробити ЄЕП за 2010 рік, але, думаю, що мої колеги не дуже хочуть напружуватися в цьому відношенні, та й робота має відбутися велика, тому ми спроможні протягом півтора року створити Єдиний економічний простір", - сказав Лукашенко.

Він нагадав, що 18 грудня в Алмати відбудеться зустріч глав держав Митного союзу. Він підкреслив, що Росія сьогодні теж робить дуже важливі кроки в напрямку створення Митного союзу.

"Дуже важливі кроки сьогодні робимо ми, і найважливіші кроки, які робить РФ", - сказав Лукашенко.

Нагадаємо, 27 листопада в Мінську за підсумками засідання Міждержавної ради Євразійського економічного співтовариства (ЄврАзЕЄ) Президенти Росії Дмитро Медведєв, Білорусі Олександр Лукашенко і Казахстану Нурсултан Назарбаєв підписали документи про створення Митного союзу.

Читайте також:

Росія, Білорусь і Казахстан створили Єдиний економічний простір

Білоруську доповідь щодо Абхазії і Південної Осетії сховають від преси

Росія завершить переговори по вступу до СОТ у 2010 році

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: