Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко: якщо кидають яйця в політика - нічого страшного

Охороняти кандидатів у президенти при здійсненні ними робочих поїздок міліція не буде. Луценко каже, що в нього теж яйцями кидали.

Міліція не залучатиме надмірної кількості співробітників для охорони кандидатів у президенти при здійсненні ними робочих поїздок.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, перебуваючи з робочою поїздкою в Черкаській області.

За його словами, зараз візит кожного кандидата у президенти в будь-який регіон обслуговує від 300 до 600 працівників міліції.

Відтепер, сказав Луценко, міліція буде присутня лише на мітингах за участю кандидатів у президенти та на їхніх зустрічах з людьми. Не буде штучного регулювання руху та перекриття вулиць під час візитів кандидатів у президенти, підкреслив міністр.

За його словами, право на додаткові заходи безпеки мають лише 5 осіб в Україні: президент, прем'єр-міністр, спікер, голова Верховного Суду та генпрокурор.

На думку Луценка, знімати міліціонерів з чергувань для охорони кандидатів за рахунок безпеки звичайних громадян не варто.

Він запевнив, що якщо буде інформація про реальну загрозу для кандидата - лише тоді міліція вживатиме адекватних заходів безпеки.

"Якщо кидають яйця в політика - нічого страшного. У всіх кидали, і в мене теж", - сказав Луценко.

Як повідомлялося, кількість громадян, які не бажають брати участі в масових акціях протесту, в листопаді 2009 року скоротилася на 8,5%, порівняно з жовтнем. Тоді в акціях готові були брати участь 47,1% опитаних.

Згідно з даними опитування, скоротилося число громадян, готових взяти участь у збройних зіткненнях: з 5% у жовтні до 3,5% у листопаді.

4,8% респондентів готові взяти участь у блокуванні автодоріг і зайнятті адміністративних будівель (у жовтні – 6%), 14,1% - у зборі підписів під вимогами і петиціями (у жовтні - 12,6%), 10,2% - у страйках (у жовтні – 15%), а 22,1% готові брати участь у мітингах і демонстраціях (у жовтні – 25,2%).

Читайте також:

Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

Аеропорт Ужгорода не дозволив посадку літаку Яценюка

Мера Сімферополя на засіданні міської ради закидали яйцями

Яйцем у Януковича кинув Кучма?

Залиште свій коментар

Вибір редакції