Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ляшка вигнали з фракції БЮТ

Олега Ляшка виключили з парламентської фракції БЮТ за співпрацю з коаліцією більшості, зокрема, за голосування за зміни до Конституції.

Депутатів Олега Ляшка та Сергія Осику виключили з парламентської фракції БЮТ.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні фракції 18 жовтня, повідомляє прес-служба БЮТ. Таке рішення було прийняте одноголосно.

Ляшка і Осику виключили з фракції "за співпрацю з коаліцією більшості, зокрема, за голосування за зміни до Конституції, закон про Кабінет міністрів та регламент Верховної Ради України".

Також на засіданні було ухвалено рішення про те, що жодного голосу фракція не віддасть за законопроект про мови. Це рішення також було ухвалене одностайно.

Нагадаємо, депутат від БЮТ Олег Ляшко, один з головних "рупорів" опозиції в парламенті, підтримав запропонований Партією регіонів законопроект про зміни до Конституції щодо продовження каденції президента і парламента.

Про свій намір він заявив з трибуни ще перед голосуванням. "Я буду голосувати за цей закон. Це той випадок, коли я погоджуюсь з колегою Чечетовим. Часті вибори, на жаль, на шкоду країні", - заявив Ляшко.

"Давайте будемо чесними перед людьми. Вибори - це популізм. Популізм - це означає обдурювати людей. Коли ми з вами будемо щороку проводити вибори, ми замість того, щоб робити реальні справи для країни, будемо вимушені їх щороку обдурювати", - зазначив він.

"Давайте люди відпочинуть від нашої брехні. Нехай та влада, яка є, покаже на що вона здатна і потім люди дадуть їй оцінку", - зазначив Ляшко.

Крім нього, згідно з результатами голосування, постанову підтримав лише один бютівець – власник будівельної корпорації "Житлобуд" Іван Куровський.

Відзначимо також, що нещодавно розгорівся секс-скандал за участі Олега Ляшка. В Інтернеті поширили відео від 1993 року, на якому Ляшко зізнається у гомосексуальних зв'язках. Власне через цей скандал ЗМІ і пророкували Ляшку виключення.

Читайте також:

Ляшку загрожує виключення з БЮТ через "гей-скандал"

Слідчий підтвердив достовірність "сексуальних одкровень" Ляшка

Ляшко назвав відео зі своїми "сексуальними одкровеннями" фальшивкою

ВідеоЛяшка вигнали з фракції БЮТ

Залиште свій коментар

Вибір редакції