Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мер Сум пишається своїм "підписздєсом"

Сумський голова Геннадій Мінаєв задоволений, що рейтинг його вислову "підписздєс" вищий за скандальний ролик Добкіна та Кернеса.

Мер Сум Геннадій Мінаєв зробив розсилку сумським журналістам про успіхи ролика зі своїм виступом, під час якого він виголосив знаменитий вислів "Підписздєс".

"Бон жур, пані та панове. Перші 0,5 млн переглядів є! Динаміка переглядів за 4 місяці показує, що Міша (Добкін) і Геша (Кернес) відстають майже утричі:)", - написав міський голова Сум, який доклав до листа файл зі статистикою.

Нагадаємо, ролик з виступом мера, в якому прозвучав знаменитий вислів, з'явився в Інтернеті на початку року.

Виступаючи перед телекамерами, Мінаєв тоді показав журналістам два документи і декілька разів промовив фразу, змішуючи українські та російські слова: "підпис здєсь і підпис здєсь". Мер говорив так швидко, що слова сприймалися як одне – "підписздєс". Вислів швидко здобув велику популярність серед користувачів Інтернету, поширився у LiveJournal, Facebook і інших соціальних мережах та став універсальною відповіддю практично на будь-яке запитання.

Добкін і Кернес, з якими порівнює себе Мінаєв, є героями знаменитого ролика про те, як Добкін (у той час мер Харкова) записує звернення до городян, а Кернес (в той час секретар міськради) дає йому вказівки, використовуючи нецензурну лексику.

Пізніше Кернес запевнив, що вважає такий стиль спілкування нормальним. "Я думаю, що в цьому немає нічого поганого, тому що це нормальна стандартна ситуація, яка залишається за кадром", - сказав він.

Читайте також:

Янукович виступив на кримінальному жаргоні

Мер Слов'янська обізвала жінку "сукою" (відео)

Відео Януковича з вінком посіло третє місце в річному рейтингу YouTube

Опубліковано відео, де Мєдвєдєв витанцьовує під American Boy

ВідеоМер Сум пишається своїм "підписздєсом"

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції