Міліція відбуксирувала плавучий ресторан "Муракамі"

Правоохоронні органи демонтували кріплення ресторану на Дніпрі "Муракамі", що знаходиться на вул. Набережно-Хрещатицькій.

Правоохоронці без попередження і пред'явлення відповідних документів зняли кріплення судна-ресторану "Муракамі" на Дніпрі в Києві і відпливли, пише "Дело".

Після цього дебаркадер був відвезений у напрямку Контрактовій Площі, повідомив співвласник одного з ресторанів, що знаходяться поряд з "Муракамі".

За його словами, міліціонери зруйнували кріплення ресторану і відвезли його. Крім того, така ж процедура чекає ресторан "Хуторок", що знаходиться неподалік.

"Без будь-яких документів вони зайшли в ресторан, вигнали всіх звідти й демонтували його. Після чого приплив буксир і плавучий заклад було відвезено в напрямку Контрактової Площі", - сказав співрозмовник.

На вул. Набережно-Хрещатицькій знаходиться декілька десятків розважальних закладів. За даними газети, всі вони будуть демонтовані у четвер.

Власники сусідніх ресторанів, налякані таким розвитком подій, рятуючи ситуацію, почали дзвонити журналістам.

"Взагалі вони не мали права забирати ресторан, оскільки він перебуває в іпотеці державного банку" Родовід ". Вони пояснюють свої дії тим, що це речовий доказ у кримінальній справі," - пояснив ситуацію Олександр, адвокат власника ресторану.

Прокуратура столиці поки не дає коментарів, а представник МВС Володимир Поліщук наявність на місці події своїх правоохоронців пояснив так:

"Працівники МВС там були виключно для того, щоб підтримувати і забезпечувати громадський порядок, а операцію проводила прокуратура у зв'язку з кримінальною справою".

Раніше голова Комітету по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Ігор Калектнік, який представляє Компартію, організував розслідування діяльності ресторанів на Дніпрі.

Читайте також:

У Києві затонув плавучий готель

У Києві перенесли запуск річкового трамвая

У Дніпродзержинську через спеку закрили міст через Дніпро

У Кременчуці вертоліт сів у Дніпро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: