Мороз створить нову партію

Лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз планує створити лівоцентристську партію.

Лідер СПУ Олександр Мороз планує створити лівоцентристську партію.

До неї, окрім, Селянсько-демократичної партії, ВО "Патріотичний союз України", Партії дітей війни, увійдуть ще й політсили "Народна влада" та "Справедливість". Дві останні партії очолюють його колишні соратники, які вийшли з СПУ, Йосип Вінський та Станіслав Ніколаєнко.

За словами Мороза, Вінський і Ніколаєнко виходили з СПУ, а відтак створювали партії, керуючись суб`єктивними інтересами.

"У лівоцентристському спектрі є понад десяток партій. Щоб спростити вибір людей, дати чітку відповідь на їхній запит, потрібно закрити сторінку минулого, не зважаючи на все те, що колишні партнери говорил", - наголосив політик.

Мороз повідомив, що створено координаційну раду з представників шести партій – Селянсько-демократичної партії, ВО "Патріотичний союз України", СПУ, Партії дітей війни, "Народної влади" і "Справедливості", а також налагоджують співпрацю й з іншими силами.

"Тут наші позиції розходяться. Соціалісти вважають, що назву партії змінювати не варто, оскільки вона існує 20 років і викликає певні асоціації, а інша назва буде відривати сприйняття людей від саме нашої політичної сили. Є й інші нюанси, які, гадаю, невдовзі будуть узгоджені", - зазначив Мороз.

Він запевнив, що "у принциповому плані можливість такого об`єднання існує". При цьому Мороз нагадав, що днями відбувся з`їзд Партії дітей війни, на якому прийнято постанову про припинення її діяльності і про об`єднання з СПУ.

Раніше Мороз, який беззмінно керував СПУ протягом 19 років і минулого року поступився посадою Василю Цушку, знову очолив соціалістів.

Читайте також:

Мороз заявив про плани СПУ перейти в опозицію

На з'їзді соціалістів сталася бійка через нецензурний вислів

Рудьковський отримав церковний орден "за благочестиві труди"

Цушко замінив Мороза на посаді глави СПУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: