МОЗ закупив препарати для вакцинації населення

Міністерством охорони здоров'я закупило вакцини для профілактики поліомієліту, кору, паротиту та краснухи.

Міністерством охорони здоров'я України завершено всі процедури щодо централізованої закупівлі імунобіологічних препаратів на 2011 рік.

Як повідомили у прес-службі Міністерства охорони здоров'я України, на 19 серпня держпідприємство "Укрвакцина" здійснило постачання до регіонів України вакцини для профілактики поліомієліту (оральної) на суму 2,6 млн грн ("ІмБіоІмпекс"). Це становить 45% від запланованого обсягу постачання даної вакцини у регіони.

Решта препаратів на суму 3 120 тис. грн буде поставлена у регіони у вересні цього року.

Як повідомлялось раніше, в результаті закупівель загалом вдалося зекономити близько 25 млн грн.

Окрім того, після звернення Міністерства охорони здоров'я до Кабінету міністрів України з проханням виділити додаткові кошти на закупівлю імунобіологічних препаратів уряд прийняв рішення щодо виділення додаткових коштів у розмірі 35,2 млн грн за бюджетною програмою "Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики". Це дасть можливість майже у повному обсязі забезпечити населення України імунобіологічними препаратами.

Також "Укрвакцина" отримала вакцину для профілактики кору, паротиту та краснухи, мультидозна ("Пріорікс"), згідно з договором на суму 7,7 млн грн. (ТОВ "Фарма Лайф"). Наразі формується наказ про розподіл. За попередніми даними, наступного тижня розпочнуться поставки вакцини у регіони України.

Читайте також:

В Україні закінчилися вакцини для щеплень дітей

Вчені виявили універсальне протигрипозне "суперантитіло"

На Рівненщини та Волині зафіксували спалах кору, вакцини проти нього немає

Уряд дозволив тестувати вакцини на українцях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: