МВС призначило нового керівника поліції Одещини

Георгі Лорткіпанідзе знайшли заміну.

Головне управління Національної поліції України в Одеській області очолив генерал поліції третього рангу Дмитро Головін.

Про це повідомляється на сайті поліції області.

Дмитро Головін служить в органах внутрішніх справ з листопада 1996 року. За цей час він очолював кримінальний блок поліції Київської області та виконував обов'язки начальника поліції Київщини, а також займав різні посади в поліції Одеського регіону. Остання посада, яку він займав, - керівник Департаменту карного розшуку Національної поліції України.

Представляючи одеським поліцейським нового керівника, заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий назвав Головіна досвідченим фахівцем, який має досвід оперативної роботи в регіонах України.

"Я вважаю, що він володіє обстановкою, яка склалася в Одеській області та спроможний в короткий термін організувати роботу всіх служб", - сказав Сергій Яровий.

Нагадаємо, начальник поліції Одеської області Гіоргі Лорткіпанідзе подав у відставку. Про це йдеться у його зверненні, оприлюдненому на сайті обласної поліції. "У житті все має логічний початок, продовження і кінець. Через півтора року з мого призначення на пост керівника Одеської поліції, я прийняв рішення покинути займану посаду", - заявив він.

ВідеоГрузинські відставки в Одесі: чому йдуть губернатор Саакашвілі та головний поліцейський Лорткіпанідзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: