Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
МЗС України відсторонило консула у Німеччині через антисемітський скандал

Проте конкретної інформації у МЗС не надали.

Міністерство закордонних справ України відсторонило від виконання обов'язків одного з консулів у Німеччині. Це може бути пов'язано з антисемітськими заявами одного з українських дипломатів у Гамбурзі. 

Про це повідомляє Reuters.

В Мережі з'явилася інформація, що консул України у німецькому Гамбурзі начебто публікував на власній сторінці у Facebook антисемітські висловлювання. Агентство поставило запитання спікеру МЗС Мар'яні Беці про те, які заходи вжиті у зв'язку з цією справою.

"Наразі консул відсторонений від виконання службових обов'язків і розглядається питання про його відкликання", - повідомила вона, однак не назвала жодних імен і причини відсторонення.

Хвилювання висловили і в німецькому відомстві. 

"Ми схвильовані антисемітськими заявами українського консула, такі заяви абсолютно неприйнятні, і ми чітко передали це українській стороні", - сказали у тамтешньому МЗС.

ВідеоКонсула України в німецькому Гамбурзі тимчасово відсторонили від обов’язків

Стосовно Василя Марущинця відкрили дисциплінарне провадження після того, як ЗМІ оприлюднили скріншоти публікацій, які нібито писав сам дипломат. Ці дописи могли бачити лише друзі Марущинця у Фейсбуці. На них від імені консула написано, зокрема, що бути фашистом – почесно. 

Консула України в німецькому Гамбурзі тимчасово відсторонили від обов’язків

Нагадаємо, про те, що співробітник генконсульства України у Гамбурзі Василь Марущинець розміщує на своїй сторінці у Facebook антисемітські дописи, розповів блогер Анатолій Шарій. За його словами, сторінка консула доступна для перегляду лише для  друзів дипломата у Facebook. 

Держсекретар Міністерства закордонних справ України починає дисциплінарне провадження через можливі висловлювання консула.

Залиште свій коментар

Вибір редакції