Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пожежа на площі 51 га розпочалася ще 17 вересня.

Під селищем Ірдинь досі тривають роботи з ліквідації пожеж в місці залягання покладів торфу.

Проц е повідомляє ДСНС у Черкаській області.

Станом на 18:00 21 вересня на місці надзвичайної події працювали 36 одиниць пожежної та інженерної техніки та 108 працівників із різних служб. 

Аби не допустити поширення вогню, до існуючого угрупування сил додатково залучені дві пожежні автоцистерни. Роботи проводяться на 4 оперативних дільницях, участь у гасінні пожежі беруть 25 одиниць техніки, постійно працюють 23 пожежних стволи.

Також оперативна група ДСНС України на єврокоптері провела додаткову повітряну розвідку місця надзвичайної ситуації. 

Пожежа торфу та сухої рослинності на площі 51 га розпочалася ще 17 вересня, станом кінець учорашнього дня вдалось ліквідувати вогонь на площі 9 га.

За допомогою тракторів створюються додаткові меліоративні полоси, створюються захисні канави навколо небезпечних ділянок. Навколо місця пожежі перекрито усі автомобільні та пішохідні шляхи.

У селищах Ірдинь, села Білозір'я та села Дубіївка, найближчих населених пунктах, проводиться роз'яснювальна робота щодо попередження отруєння людей продуктами горіння.

Нагадаємо, пожежникам катастрофічно бракує води, а рукави доводиться прокладати на кілька кілометрів. Вогнеборці зазначають, що гасити торфовища вкрай складно, адже вода випаровується, не діставшись вогню - температура усередині торфу сягає тисячі градусів. 

ВідеоРятувальники не можуть загасити масштабні пожежі на торфовищах у Черкаській області

Залиште свій коментар

Вибір редакції