На Київщині невідомі "коктейлями Молотова" підпалюють автомобілі

Всі згорілі машини не були застраховані, власники оформили тільки договори страхування цивільно-правової відповідальності.

Невідомі 24-25 вересня зробили підпал 4 автомобілів в Українці Київської області. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ МВС у Київській області.

"За минулі вихідні в Українці Київської області згоріло відразу чотири автомобілі. У всіх випадках виявлено сліди підпалу", - сказано в повідомленні.

За даними міліції, між 4:00 й 5:00 невідомі кидали під колеса автомобілів пляшки з легкозаймистою речовиною.

2 машини було підпалено в суботу, 24 вересня, ще 2 - у неділю, 25 вересня.

"У всіх випадках почерк злочину був однаковим", - зазначено в повідомленні.

При цьому Mazda, BMW й Suzuki згоріли повністю, а Ford удалося врятувати лише частково завдяки випадковому свідкові, який встиг викликати пожежних.

Всі згорілі машини не були застраховані, власники оформили тільки договори страхування цивільно-правової відповідальності власників наземного транспорту (ОСАГО). Відомо, що автомобілі були 2009 й 2010 року випуску.

Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи. Узято зразки займистої речовини й спрямовані на експертизу для подальшого додавання причин пожежі. Проводиться відповідна перевірка, особи, які кидали пляшки з рідиною під автомобілі, розшукуються.

Читайте також:

На Донеччині 7-річна дитина згоріла у авто

На Донеччині будинки місцевої влади закидали "коктейлями Молотова"

На стоянці в Чорногорії згоріли більше 800 машин і мотоциклів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: