Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Одещині немовля впало у відро з окропом

За життя дитини борються медики.

На Одещині малюк упав у відро з окропом, коли батьки збиралися його купати. З опіками 80% тіла малюка терміново шпиталізували, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

11-місячний Данилко вже не має сил плакати від болю – організм дуже ослаб унаслідок масштабного опіку. У неділю ввечері його батьки готували ванночку, щоби скупати двох старших діток-школярів та малюка, та принесли відро окропу. "У нас дитина гіперактивна – вона в цей час гралася на ліжку і залізала на столик. І тут шкереберть ось так от у нас на очах летить", - розповідає мати малюка Тетяна Черненко.

ВідеоМало не зварився живцем: на Одещині 11-місячний малюк упав у відро з окропом

З опіками 80% тіла малюка терміново шпиталізували. Уже добу лікарі борються за його життя. Поряд із дитиною цілодобово сидить його мама, яка картає себе за те, що не догледіла за малюком. Поліція кваліфікує інцидент як нещасний випадок.  

Мало не зварився живцем: на Одещині 11-місячний малюк упав у відро з окропом

Батьки миттєво витягли сина з відра, але окріп сильно пошкодив шкіру. Викликана швидка відвезла малюка в обласний центр. Лікарі його стан називають украй тяжким, прогнозів ніяких не дають. "Навіть один відсоток небезпечний, а 80 – це серйозний опік. Це можлива інвалідність, усе, що завгодно. Але на цей момент медикаментами він забезпечений, волонтерам велика подяка", - каже головний лікар одеського обласного клінічного медцентру Вадим Шухтін.

За долею хлопчика стежать чи не всі жителі його рідного села, на магазинах світлини Данилка, люди скрізь збирають гроші, щоби допомогти багатодітній родині. "Нормальна родина, дітки нормальні, от із моїми онуками граються весь час. Я навіть не могла собі уявити, що таке може трапитися", - каже сусідка Інна Гончарук. Лікарі намагаються стабілізувати стан дитини та сподіваються на імунітет сильний. Тільки-но дозволять показники, Данилка одразу транспортують у столицю – до спеціалізованої опікової клініки.

У лютому повідомлялося, що на Київщині батьки 2-річного хлопчика звинувачують лікарів у бездіяльності, що призвела до загибелі їхньої дитини. Хлопчик сів у каструлю з окропом і зазнав понад 50% опіків шкіри, а в лікарні, куди його відвезли, буцімто не було належних спеціалістів.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції