На Прикарпатті зарізали останнього гуцульського чаклуна

На Прикарпатті зарізали останнього гуцульського чаклуна

81-річний мольфар із самого ранку приймав людей. Після прийому однієї людини, він довго не викликав до себе інших відвідувачів. Його виявили зарізаним.

В селі Верхній Ясенів на Прикарпатті вранці 15 липня було вбито відомого екстрасенса й народного цілителя, мольфара Михайла Нечая. Про це повідомив начальник центру зв'язків із громадськістю головного управління МВС в області Василь Гультайчук.

Як розповів правоохоронець, о 6:50 ранку в міліцію надійшло повідомлення про те, що мольфара зарізано. 81-річний мольфар із самого ранку приймав людей. "Після прийому однієї людини, він довго не викликав до себе інших відвідувачів. Його виявили зарізаним", - уточнив Гультайчук.

Ведуться слідчі дії. Разом з цим Гультайчук не виключив, що злочинцем могла бути жінка.

Михайло Нечай відомий не тільки в Україні, але і за її межами як народний цілитель, екстрасенс, знахар, власник надприродних здібностей. Сама назва "мольфар" походить від слова "мольфа", яке означає зачарований живий або неживий предмет.

За давніх часів гуцули називали мольфарів "земними богами". Здатність зцілювати людей у Нечая виявилася ще в ранньому дитинстві, коли він зміг силою думки зупинити кров у людини.

Надзвичайні здатності в родині Нечаїв передавалися у спадок. Прямий предок мольфара - легендарний полководець, "права рука" Богдана Хмельницького - Данило Нечай, який володів окультними науками, нетрадиційною медициною.

Читайте також:

В центрі Маріуполя зарізали відомого бізнесмена

На Хмельниччині застрелили депутата Тимошенко

Київську стриптизерку підозрюють у вбивстві британського мільйонера

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів