На Тернопільщині  викладачі вузів продавали студентів у рабство

Викладачі вербували студентів для заробітків за кордоном, заманюючи їх начебто проходженням практики, при цьому погрожували їм виключенням з університету у разі відмови.

Викладачі одного з тернопільських вищих навчальних закладів налагодили міжнародні контакти з іноземцем для вербування студентів для заробітків за кордоном.

Міжнародний канал торгівлі людьми з метою їх подальшої трудової експлуатації викрили працівники УМВС України в Тернопільській області. До складу злочинної групи входило шестеро осіб.

Як з'ясувалося, навесні цього року організатор разом з іншими учасниками злочинної групи та знайомим іноземцем "запрошували" молодих людей (нібито для платного проходження навчання та практики у вигляді навчальних тренінгів та відвідання лекцій з провідними спеціалістами), виїхати за кордон у період з 12 червня по 5 вересня цього року.

Організатор групи, погрожуючи, що не зарахує проходження практики та не переведе наступний курс, отримував згоди студентів. Після цього зловмисник замовив у консульстві безкоштовні туристичні візи, за які наказав студентам заплатити йому по 140 євро , а учасники злочинної групи вивезли за кордон 46 студентів.

Там студентів з їхніми закордонними паспортами передали іноземцеві, який пізніше примусив їх працювати різноробочими не за спеціалізацією – на чорнових та шкідливих для здоров'я роботах у готелях та інших закладах громадського харчування.

Гроші за виконану студентами роботу легалізовувалися через численні туристичні фірми та переводилися у готівку, а потім розподілялися між учасниками злочинної групи.

За фактом торгівлі людьми порушено кримінальну справу.

Читайте також:

Дві українки продали у сексуальне рабство 12 дівчат

У США затримали українців за торгівлю людьми

Трьох українців засудили в Чехії за торгівлю людьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: