Проти Тимошенко розслідують ще три справи

Дата публікації
Перегляди
1563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проти Тимошенко розслідують ще три справи

Юлія Тимошенко / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

СБУ, Податкова міліція та Генпрокуратура розслідують кожна по справі щодо ЄЕСУ.

Проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко розслідуються три кримінальні справи.

Про це заявив перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін в ефірі одного із українських телеканалів.

"На сьогоднішній день таких справ три", - розповів він.

"Одну справу розслідує Служба безпеки, іншу справу розслідує Податкова міліція і третю Генпрокуратура", - уточнив заступник генпрокурора.

Кузьмін підтвердив, що СБУ розслідує справу за боргами "Єдиних енергетичних систем України" (ЄЕСУ) перед Міноборони Росії.

Податкова міліція, за його словами, розслідує справу "за фактом ухилення від сплати податків, як директором фірми ЄЕСУ Тимошенко, так і громадянки Тимошенко".

"Третю справу розслідує Генпрокуратура, це справа за фактами, які я вже озвучив, окрім того є справа кримінальна за фактом замаху на дачу хабарів членам Верховного суду з боку Юлії Володимирівни Тимошенко, є справа про фактом нападу на Чернігівський слідчий ізолятор...", - повідомив Кузьмін, при цьому він зазначив, що деякі справи об'єднані в "загальні папки".

Заступник генпрокурора зазначив, що чиновники міністерства оборони Росії за отримання хабарів і інші порушення, які були допущені на користь компанії Тимошенко, були засуджені, а сама Тимошенко була звинувачена у цій справі і була визнана винною в організації дачі хабарів.

"А ось справа була припинена у відношенні Тимошенко за нереабілітуючими підставами її, а саме - закінченню терміну давності притягнення до кримінальної відповідальності ", - сказав Кузьмін.

Нагадаємо, 13 жовтня начальник Головного слідчого управління СБУ Іван Дерев'янко заявив, що стосовно Тимошенко порушено нову кримінальну справу - за покладання боргів корпорації "Єдині енергетичні системи України" на бюджет України. Слідство обвинувачує Тимошенко у тому, що вона перевела борг ЄЕСУ перед Міноборони Росії на суму 405 мільйонів 500 тисяч доларів на державний бюджет України.

Читайте також:

У БЮТ наполягають, що справу ЄЕСУ давно закрили

Табачник впевнений, що в Європі не всі люблять Тимошенко

Суд дозволив Генпрокуратурі "пресувати" свекра Тимошенко

СБУ штурмувала помешкання екс-співробітниці ЄЕСУ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1563
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація