Табачник підтримав "туалетну" ініціативу Азарова

В Україні не повинно залишитися жодної школи з туалетом на вулиці, заявив міністр освіти. Діти мають право зберегти своє здоров'я.

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник підтримує ініціативу прем'єр-міністра Миколи Азарова обладнати всі школи туалетами у приміщеннях.

Про це він сказав в ефірі одного із українських телеканалів.

"Ви вважаєте, що в сільських школах повинні бути на вулиці туалети? Я так не думаю. Сільські діти мають право зберегти своє здоров'я. Думаю, батькам сільських дітей від того, що вони хворіють, зовсім не весело", - сказав міністр.

"І це абсолютно нормальне завдання", - додав Табачник.

Нагадаємо, 28 жовтня в ході Всеукраїнського з'їзду працівників освіти України Микола Азаров звернув увагу Міносвіти на проблему відсутності туалетів у будинках ряду українських шкіл.

"За 2 роки, щоб не залишилося жодної школи з туалетом на вулиці. Можна так зробити?", - Риторично запитав прем'єр. На що із залу пролунали вигуки "Ні!" І сміх.

Пізніше серед учасників з'їзду лунала думка, що таке можливо зробити, якщо знову збирати батьків учнів і збирати з них гроші на туалети у приміщеннях. Тобто знову починати побори.

Читайте також:

Азаров розсмішив учителів підвищенням зарплати

Табачник хоче закривати школи, бо від мораторіїв діти не народжуються

Табачник вважає, що вчителі не заслуговують підвищення зарплат, бо мало працюють

Табачник заявив, що не закривав жодної школи в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: