Табачник хоче закривати школи, бо від мораторіїв діти не народжуються

Міністр також заявив, що ліквідація комп'ютерної безграмотності вчителів є справою їхньої честі.

Сьогодні, 28 жовтня, міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник заявив про неефективність мораторію на закриття шкіл.

"Від жодних мораторіїв на закриття шкіл діти не народжуються... шкіл буде менше", - заявив Табачник.

Він підкреслив, що в питанні оптимізації мережі шкіл Міносвіти керується виключно необхідністю підвищення якості наданих послуг.

"Враховуючи політичний наступ фронтовиків змін на практично безлюдні села під гаслом захисту шкіл, повинен підкреслити, що на прапорі міністерства було і залишається лише одне гасло: Якість освіти", - зазначив Табачник.

За його словами, зараз в Україні діє 605 шкіл, в яких навчаються менше десяти учнів.

"І ніхто їх не закриває без рішення територіальної громади та районних рад", - сказав він.

За словами Табачника, дослідження демографічної ситуації показують, що кількість осіб шкільного віку до 2018 року буде зберігатися на сучасному рівні, після чого зросте протягом п'яти років, але після 2024 знову почне зменшуватися.

Крім того Табачник заявив, що ліквідація комп'ютерної безграмотності вчителів є справою їхньої честі.

"Дуже зворушливо спостерігати, як тисячі вчителів України після уроків сідають за комп'ютери й іноді в ролі їхніх учителів виступають старшокласники. До кінця року всі вчителі в Україні повинні ліквідувати свою комп'ютерну безграмотність. Це наша спільна вчительська справа честі", - сказав Табачник.

У той же час, міністр зауважив, що комп'ютерна грамотність іноді має зворотну сторону, коли, наприклад, діти бездумно користуються Інтернетом.

"Дослідження дають нам загрозливу статистику. Майже 45% дітей без вагань повідомляють інформацію про себе, адреси, наявність цінних речей у будинку. А майже чверть періодично потрапляє на не найкращі сайти для дорослих", - сказав Табачник.

При цьому він додав, що показниками є те, що 95% батьків переконані в тому, що навчити безпеці в Інтернеті дітей повинні вчителі.

Нагадаємо президент Віктор Янукович обіцяє запровадити мораторій на закриття російськомовних шкіл у Західній Україні, а україномовних - на сході країни.

Читайте також:

Суд скасував ліквідацію трьох українських шкіл на Донбасі

Янукович заборонить закривати школи

Табачник заявив, що не закривав жодної школи в Україні

На Донеччині батькам закритих українських шкіл погрожують кримінальною відповідальністю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: